Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 125 "2022-2024 жылдарға арналған Қуандария ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 15 желтоқсандағы № 246 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 125 "2022-2024 жылдарға арналған Қуандария ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 50 772 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 373 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 56 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері – 49 343 мың теңге;
2) шығындар – 51 035,5 мың теңге;".
Көрсетілген шешімнің 1, 4, 6-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 23 декабря 2021 года № 125 "О бюджете сельского округа Куандария на 2022-2024 годы"
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 15 декабря 2022 года № 246. Прекращено действие в связи с истечением срока
Кармакшинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 23 декабря 2021 года № 125 "О бюджете сельского округа Куандария на 2022-2024 годы" следующие изменения:
Подпункты 1), 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 50 772 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 373 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 56 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 49 343 тысяч тенге;
2) затраты – 51 035,5 тысяч тенге;".
Приложения 1, 4, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.

3 885,0
2
Мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге
1 415,0
Қызылорда облысы Қармақшы
аудандық мәслихатының
2022 жылғы "15" желтоқсандағы
№ 246 шешіміне 3-қосымша
Қызылорда облысы Қармақшы
аудандық мәслихатының
2021 жылғы "23" желтоқсандағы
№ 125 шешіміне 6-қосымша
2022 жылға арналған Қуаңдария ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджет есебінен қаралған нысаналы трансферттер
Атауы
Сомасы, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер:

3 885,0
2
На установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
1 415,0
Приложение 3 к решению
Кармакшинского районного маслихата
Кызылординской области
от "15" декабря 2022 года №246
Приложение 6 к решению
Кармакшинского районного маслихата
Кызылординской области
от "23" декабря 2021 года №125
Целевые трансферты, предусмотренные в бюджете сельского округа Куандария на 2022 год за счет районного бюджета
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Целевые текущие трансферты:

7 162,0
1
Жалақы төлеудің жаңа жүйесі бойынша мемлекеттік қызметшілердің еңбек ақысын ұлғайтуға
4 416,0
2
Жер актісін алу және бұлақ су ұңғымаларын мемлекеттік тіркеу, рәсімдеуге
1 007,0
3
Елбасы Н.Назарбаевтың "Ұлттық мәдениет халықтың рухани тірегі" атты тұғырын насихаттауға арналған "Жеті клуб қызметкерлерінің облыстық ұлттық сайысын ұйымдастыруға
399,0
4
Қуандария ауылдық округінің теңгеріміндегі автокөлікке қосалқы бөлшектер сатып алуға
970,0
5
Қуаңдария ауылдық округі әкімі аппаратының ғимаратына мүгедек арбасы жүретін жол (пандус) орналастыру үшін
370,0

7 162,0
1
На повышение заработной платы государственных служащих по новой системе оплаты труда
4 416,0
2
Получение земельного акта и государственная регистрация скважин на родниковую воду, оформление
1 007,0
3
Организовать областной национальный конкурс работников "Семи клубов", посвященный продвижению платформы Елбасы Н. Назарбаева "Национальная культура – духовная опора народа".
399,0
4
На приобретение запасных частей к автотранспорту, находящегося на балансе сельского округа Куандария
970,0
5
На размещения пандуса в здание аппарата акима сельского округа Куандария
370,0