2023-2025 жылдарға арналған Жаңажол ауылдық округінің бюджеті туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 21 желтоқсандағы № 255 шешімі.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасы Кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Жаңажол ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 140 732,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 337 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 35 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 146 мың теңге;
трансферттер түсімі – 135 214,6 мың теңге;
2) шығындар – 141 225,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -492,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0;
қарыздар түсімі – 492,7 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 492,7 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 28.04.2023 № 12; өзгерістер енгізілді - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 16.08.2023 № 66; 22.11.2023 № 92 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. 2023 жылға аудандық бюджеттен Жаңажол ауылдық округінің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенция көлемі 71 163 мың теңге мөлшерінде белгіленгені ескерілсін.
2-1. 2023 жылға арналған Жанажол ауылдық округінің бюджетінде Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферттер 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.

О бюджете сельского округа Жанажол на 2023-2025 годы
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 21 декабря 2022 года № 255.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Кодекса Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пункта 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кармакшинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Жанажол на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 140 732,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 337 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 35 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 146 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 135 214,6 тысяч тенге;
2) затраты – 141 225,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 492,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 492,7 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 492,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 28.04.2023 № 12; с изменениями, внесенными решениями Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 16.08.2023 № 66; 22.11.2023 № 92 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Учесть, что в 2023 году объем бюджетной субвенций, передаваемый из районного бюджета в бюджет сельского округа Жанажол установлен в размере 71 163 тысяч тенге.
2-1. Утвердить целевые трансферты, предусмотренные в бюджете сельского округа Жанажол на 2023 год за счет Национального фонда Республики Казахстан согласно приложению 4.

Ескерту. Шешім 2-1-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 28.04.2023 № 12 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
2-2. 2023 жылға арналған Жанажол ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджет есебінен қаралған нысаналы трансферттер 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
Ескерту. Шешім 2-2-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 28.04.2023 № 12 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).

Сноска. Решение дополнено пунктом 2-1 в соответствии с решением Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 28.04.2023 № 12 (вводится в действие с 01.01.2023).
2-2. Утвердить целевые трансферты, предусмотренные в бюджете сельского округа Жанажол на 2023 год за счет районного бюджета согласно приложению 5.
Сноска. Решение дополнено пунктом 2-2 в соответствии с решением Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 28.04.2023 № 12 (вводится в действие с 01.01.2023).

3. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қармақшы аудандық мәслихатының хатшысы: Ә.Қошалақов
Қызылорда облысы Қармақшы
аудандық мәслихатының
2022 жылғы "21" желтоқсандағы
№ 255 шешіміне 1-қосымша
2023 жылға арналған Жаңажол ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 22.11.2023 № 92 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1. Кірістер

3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь Кармакшинского районного маслихата: Ә.Қошалақов
Приложение 1 к решению
Кармакшинского районного маслихата
Кызылординской области
от "21" декабря 2022 года № 255
Бюджет сельского округа Жанажол на 2023 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 22.11.2023 № 92 (вводится в действие с 01.01.2023).
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1.Доходы

2 780,8
4
Мемлекеттік қызметшілердің В блогынан А блогына ауысуына байланысты жалақы қорына қосымша қаржы
2 046,0
5
Теңгерімдеші қызметтік автокөлікке автобөлшектер сатып алу үшін
500,0
Нысаналы даму трансферттер:
4 906,2
1
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
4 906,2
Қармақшы ауданының Дұр Оңғар ауылындағы Әбсаттар Мәжімбаев көшесін жарықтандыру
681,0
Қармақшы ауданының Дұр Оңғар ауылындағы Кенжеәлі Қошқаров көшесін жарықтандыру
710,5
Қармақшы ауданының Дур Онгар ауылындағы Кыржыкбай Нурлыбаева көшесін жарықтандыру
975,4
Қармақшы ауданының Дүр Оңғар ауылындағы Оразкүл Шегебаева көшесін жарықтандыру
1 744,1
Қармақшы ауданының Дүр Оңғар ауылындағы Карбоз Нұрпейсов көшесін жарықтандыру
795,2
Барлығы:
17 543,6

2 780,8
4
На дополнительную заработную плату в связи с перходом государственных служащих из блога В в болг А
2 046,0
5
На приобретение запасных частей для служебной автомашины, находящегося в балансе
500,0
Целевые трансферты развития:
4 906,2
1
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
4 906,2
Освещение улиц Абсаттар Мажибаева в селе Дур Онгар Кармакшинского района
681,0
Освещение улиц Кенжеали Кошкарова в селе Дур Онгар Кармакшинского района
710,5
Освещение улиц Кыржыкбай Нурлыбаева в ауле Дур Онгар Кармакшинского района
975,4
Освещение улиц Оразкул Шегебаевой в селе Дур Онгар Кармакшинского района
1 744,1
Освещения улиц Нурпеисова в селе Дур Онгар Кармакшинского района
795,2
Всего:
17 543,6