2023-2025 жылдарға арналған Т.Көмекбаев ауылдық округінің бюджеті туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 21 желтоқсандағы № 258 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасы Кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Т.Көмекбаев ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 82 246,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 500 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 281 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 78 465,1 мың теңге;
2) шығындар – 82 874,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер - 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -628,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 628,2 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу - 0;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 628,2 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 28.04.2023 № 14; өзгеріс енгізілді - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 16.08.2023 № 69 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. 2023 жылға аудандық бюджеттен Т.Көмекбаев ауылдық округінің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенция көлемі 63 525 мың теңге мөлшерінде белгіленгені ескерілсін.
2-1. 2022 жылы республикалық бюджеттен бөлінген мақсатты трансферттердің пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) 0,3 мың теңгені аудандық бюджетке қайтару ескерілсін.
Ескерту. Шешім 2-1-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 28.04.2023 № 14 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
2-2. 2022 жылы аудандық бюджеттен бөлінген мақсатты трансферттердің пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) 0,7 мың теңгені аудандық бюджетке қайтару ескерілсін.
Ескерту. Шешім 2-2-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 28.04.2023 № 14 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).

О бюджете сельского округа Т.Комекбаева на 2023-2025 годы
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 21 декабря 2022 года № 258. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Кодекса Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пункта 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кармакшинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Т.Комекбаева на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 82 246,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 500 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 281 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 78 465,1 тысяч тенге;
2) затраты – 82 874,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов– 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов - 0;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 628,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета– 628,2 тысяч тенге;
поступление займов - 0;
погашение займов - 0;
используемые остатки бюджетных средств – 628,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 28.04.2023 № 14; с изменением, внесенным решением Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 16.08.2023 № 69 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Учесть, что на 2023 год объем бюджетной субвенций, передаваемый из районного бюджета в бюджет сельского округа Т.Комекбаева установлен в размере 63 525 тысяч тенге.
2-1. Предусмотреть возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета в 2022 году в районный бюджет в сумме 0,3 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 2-1 в соответствии с решением Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 28.04.2023 № 14 (вводится в действие с 01.01.2023).
2-2. Предусмотреть возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из районного бюджета в 2022 году в районный бюджет в сумме 0,7 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 2-2 в соответствии с решением Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 28.04.2023 № 14 (вводится в действие с 01.01.2023).

3. Жергілікті бюджеттерді атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын, 2023 жылға арналған бюджеттік бағдарламаның тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3-1. 2023 жылға арналған Т.Көмекбаев ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджет есебінен қаралған нысаналы трансферттер 5-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
Ескерту. Шешім 3-1-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 28.04.2023 № 14 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).

3. Утвердить перечень бюджетной программы на 2023 год, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местного бюджета согласно приложению 4.
3-1. Утвердить целевые трансферты, предусмотренные в бюджете сельского округа Т.Комекбаева, на 2023 год за счет районного бюджета согласно приложению 5.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-1 в соответствии с решением Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 28.04.2023 № 14 (вводится в действие с 01.01.2023).

4. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қармақшы аудандық мәслихатының хатшысы: Ә.Қошалақов
Қызылорда облысы Қармақшы
аудандық мәслихатының
2022 жылғы "21" желтоқсандағы
№ 258 шешіміне 1-қосымша
2023 жылға арналған Т.Көмекбаев ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 16.08.2023 № 69 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1. Кірістер

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь Кармакшинского районного маслихата: Ә.Қошалақов
Приложение 1 к решению
Кармакшинского районного маслихата
Кызылординской области
от "21" декабря 2022 года № 258
Бюджет сельского округа Т.Комекбаев на 2023 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 16.08.2023 № 69 (вводится в действие с 01.01.2023).
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
1.Доходы

5. Бюджет тапшылығы (профициті)
0
6. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану)
0
7
Қарыздар түсімдері
0
16
Қарыздарды өтеу
0
8
Бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары
0
Қызылорда облысы Қармақшы
аудандық мәслихатының
2022 жылғы "21" желтоқсандағы
№ 258 шешіміне 4-қосымша
Жергілікті бюджеттерді атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын, 2023 жылға арналған бюджеттік бағдарламаның тізбесі
Атауы
Денсаулық сақтау
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
Қызылорда облысы Қармақшы
аудандық мәслихатының
2022 жылғы "21" желтоқсандағы
№ 258 шешіміне 5-қосымша
2023 жылға арналған Т.Көмекбаев ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджет есебінен қаралған нысаналы трансферттер
Ескерту. Шешім 5-қосымшасымен толықтырылды - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 28.04.2023 № 14;жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 16.08.2023 № 69 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
Атауы
Сомасы, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер:

5. Дефицит (профицит) бюджета
0
6. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
0
7
Поступления займов
0
16
Погашение займов
0
8
Используемые остатки бюджетных средств
0
Приложение 4 к решению
Кармакшинского районного маслихата
Кызылординской области
от "21" декабря 2022 года № 258
Перечень бюджетной программы на 2023 год, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местных бюджетов
Наименование
Здравоохранение
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
Приложение 5 к решению
Кармакшинского районного маслихата
Кызылординской области
от "21" декабря 2022 года № 258
Целевые трансферты, предусмотренные в бюджете сельского округа Т.Комекбаев на 2023 год за счет районного бюджета
Сноска. Решение дополнено приложением 5 в соответствии с решением Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 28.04.2023 № 14; в редакции решения Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 16.08.2023 № 69 (вводится в действие с 01.01.2023).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Целевые текущие трансферты:

14 940,1
1
Т.Көмекбаев ауылдық округінің Балқы Базар, Тәуелсіздік көшелеріне жөндеу жүргізуге жоба-сметалық құжаттамасын әзірлеуге және сараптама қорытындысын алуға
2 943,3
2
Т.Көмекбаев ауылындағы Балқы Базар, Тәуелсіздік көшелерінің құжаттарын дайындау жұмыстарына
546,6
3
Т.Көмекбаев ауылында "Т.Көмекбаев ауылы паспортын" орнату мен абаттандыру жұмыстарына
8 387,5
4
Т.Көмекбаев ауылындағы Қуаңбаев, Есқараев көшелерінің құжаттарын дайындауға және тіркеу жұмыстарына
637,0
5
Т.Көмекбаев ауылындағы Қуанбаев көшесіне жарықтандыру жұмыстарына жоба-сметалық құжаттама әзірлеуге және сараптамадан өткізуге
1 555,7
6
Т.Көмекбаев ауылдық округі әкімінің аппаратына ұйымдастыру техникаларын сатып алуға (монитор, принтер, кондиционер, процессор)
870,0

14 940,1
1
На разработку проектно-сметной документации и на получение экспертного заключения среднего ремонта улиц Балқы Базар, Тәуелсіздік сельского округа Т.Комекбаев
2 943,3
2
На подготовку документации улиц Балқы Базар, Тәуелсіздік сельского округа Т.Комекбаев
546,6
3
На установку и благоустройству "паспорта села Т.Комекбаева" в селе Т.Комекбаев
8 387,5
4
На подготовку и регистрацию документов улиц Куанбаева, Ескараева в селе Т.Комекбаев
637,0
5
На разработку проектно-сметной документации и экспертизу работ по освещению улицы Куанбаева в селе Т.Комекбаев
1 555,7
6
На приобретение оргтехники (монитор, принтер, кондиционер, процессор) в аппарат акима сельского округа Т.Комекбаев
870,0