2023-2025 жылдарға арналған Қуаңдария ауылдық округінің бюджеті туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 21 желтоқсандағы № 261 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасы Кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Қуандария ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
"1) кірістер – 108 781,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 782 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 56 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 404,7 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 106 538,6 мың теңге;
2) шығындар – 108 861,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -79,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 79,8 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджеттің қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 79,8 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 28.04.2023 № 16; өзгерістер енгізілді - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 16.08.2023 № 72; 22.11.2023 № 97 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. 2023 жылға аудандық бюджеттен Қуаңдария ауылдық округінің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенция көлемі 53 657 мың теңге мөлшерінде белгіленгені ескерілсін.
2-1. 2022 жылы аудандық бюджеттен бөлінген мақсатты трансферттердің пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) 0,1 мың теңгені аудандық бюджетке қайтару ескерілсін.
Ескерту. Шешім 2-1-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 28.04.2023 № 16 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).

О бюджете сельского округа Куандария на 2023-2025 годы
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 21 декабря 2022 года № 261. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Кодекса Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пункта 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кармакшинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Куандария на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 108 781,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 782 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 56 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 404,7 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 106 538,6 тысяч тенге;
2) затраты – 108 861,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -79,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 79,8 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 79,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 28.04.2023 № 16; с изменениями, внесенными решениями Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 16.08.2023 № 72; 22.11.2023 № 97 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Учесть, что в 2023 году объем бюджетной субвенций, передаваемый из районного бюджета в бюджет сельского округа Куандария установлен в размере 53 657 тысяч тенге.
2-1. Предусмотреть возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из районного бюджета в 2022 году в районный бюджет в сумме 0,1 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 2-1 в соответствии с решением Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 28.04.2023 № 16 (вводится в действие с 01.01.2023).

3. 2023 жылға арналған Қуаңдария ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджет есебінен қаралған нысаналы трансферттер 4-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
3-1. 2023 жылға арналған Қуандария ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджет есебінен қаралған нысаналы трансферттер 5-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
Ескерту. Шешім 3-1-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 28.04.2023 № 16 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).

3. Утвердить целевые трансферты, предусмотренные в бюджете сельского округа Куандария, на 2023 год за счет областного бюджета согласно приложению 4.
3-1. Утвердить целевые трансферты, предусмотренные в бюджете сельского округа Куандария, на 2023 год за счет районного бюджета согласно приложению 5.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-1 в соответствии с решением Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 28.04.2023 № 16 (вводится в действие с 01.01.2023).

4. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қармақшы аудандық мәслихатының хатшысы: Ә.Қошалақов
Қызылорда облысы Қармақшы
аудандық мәслихатының
2022 жылғы "21" желтоқсандағы
№ 261 шешіміне 1-қосымша
2023 жылға арналған Қуандария ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 22.11.2023 № 97 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1. Кірістер

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь Кармакшинского районного маслихата: Ә.Қошалақов
Приложение 1 к решению
Кармакшинского районного маслихата
Кызылординской области
от "21" декабря 2022 года № 261
Бюджет сельского округа Куандария на 2023 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 22.11.2023 № 97 (вводится в действие с 01.01.2023).
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1.Доходы

Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 22.11.2023 № 97 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
Атауы
Сомасы, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер:
19 112,3
1
Қуандария ауылына КТПН-400-10/0,4 кВ трансформатор сатып алып орналастыруға
0,0
2
Қуандария ауылы Т.Жұбандықов көшесінің бойындағы балалар ойын алаңына жасанды (газон) төсеніш сатып алуға
1 777,8
3
Қуандария ауылындағы І.Мырзақұлов, Бейбітшілік, Ерімбет, Шалғасқат, Жеңіс көшелерінің жарықтандыру жұмыстарына жоба-сметалық құжаттама әзірлеу және сараптамадан өтуге
1 276,5
4
Қуандария ауылындағы І.Мырзақұлов, Бейбітшілік, Ерімбет, Шалғасқат, Жеңіс көшелерінің жарық шамдарының жер актілері мен техникалық паспорттарын әзірлеуге
186,0
5
Қармақшы ауданы Қуандария ауылындағы Бейбітшілік көшесіне орташа жөндеу жұмыстарының сынақ материалдарының сапасын тексеруге
594,6
6
Қармақшы ауданы Қуандария ауылындағы Ерімбетов көшесіне орташа жөндеу жұмыстарының сынақ материалдарының сапасын тексеруге
594,6
7
Қуандария ауылы көшелерінің автомобиль жолдарына жасанды кедергі орнатуға
400,0
8
Қуандария ауылының Ерімбет көшесінің бойына қоршау жұмыстарына
2 646,9
9
Қуаңдария ауылындағы І.Мырзақұлов, Бейбітшілік, Ерімбет, Шалғасқат, Жеңістің 40 жылдығы көшелерінің жарық шамдарының жер актілерін әзірлеуге
1 525,3
10
Қуандария ауылдық клуб жаңа ғимаратын күтіп ұстауға шығындарына (коммуналдық қызметтерге, қысқы дизель отынын сатып алуға, дизель генератор сатып алуға және тағы басақалары)
7 947,0
11
Қуандария ауылдық округі әкімі аппаратының қызметтік автокөлігіне қосалқы автобөлшектер сатып алуға
940,0
12
Қуандария ауылдық округі әкімінің аппаратына мемлекеттік қызметішлердің В блогынан А блогына ауысуына байланысты жалақы қорына қосымша
720,4
13
КТПН-10/04 кВа трансформаторлық подстанцияға және насос қондырғысына мемлекеттік акт жасау үшін
28,5
14
Қуандария елді мекеніне 2 ұнғыма қазу жұмыстарына жоба сметалық құжаттама әзірлеуге
2 000,0

Сноска. Приложение 5 - в редакции решения Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 22.11.2023 № 97 (вводится в действие с 01.01.2023).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Целевые текущие трансферты:
19 112,3
1
На установку с приобретением трансформатора КТПН-400-10/0,4 кВ для села Куандария
0,0
2
На приобретение искусственного покрытия (газона) для детской игровой площадки вдоль улицы Т.Жұбандықова в селе Куандария
1 777,8
3
На разработку проектно-сметной документации и проведению экспертизы освещения улиц І.Мырзақұлов, Бейбітшілік, Ерімбет, Шалғасқат, Жеңіс в селе Куандария
1 276,5
4
На документацию технического паспорта и земельного акта освещения улиц І.Мырзақұлов, Бейбітшілік, Ерімбет, Шалғасқат, Жеңіс в селе Куандария
186,0
5
На проведение качества материалов по проведению средних ремонтных работ по улице Бейбітшілік в селе Куандария Кармакшинского района
594,6
6
На проведение качества материалов по проведению средних ремонтных работ по улице Ерімбетов в селе Куандария Кармакшинского района
594,6
7
На установку искусственного барьера для автомобильного транспорта на улицах села Куандария
400,0
8
На работы по ограждению вдоль улицы Еримбет села Куандария
2 646,9
9
На разработку земельных актов светильников улиц И. Мырзакулова, Бейбитшилика, Еримбета, Шалгаската, 40 лет Победы в селе Куандария
1 525,3
10
На расходы по содержанию нового здания сельского клуба Куандария (коммунальные услуги, приобретение зимнего дизельного топлива, приобретение дизельного генератора и другие)
7 947,0
11
На приобретение запасных частей для служебного автомобиля аппарата акима сельского округа Куандария
940,0
12
Дополнительно на заработную плату государственным служащим, перешедщих из блога В в блок А
720,4
13
На подготовку государственного акта для трансформаторной подстанции КТПН-10/04 кВа и насосного оборудования
28,5
14
На составление проектно-сметной документации работы по бурению 2 скважины в населенном пункте Куандария
2 000,0