2023 – 2025 жылдарға арналған Мақпалкөл ауылдық округінің бюджеті туралы
Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 31-11 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабының 2-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023 – 2025 жылдарға арналған Мақпалкөл ауылдық округінің бюджеті осы шешімнің тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 175 639,8 мың теңге, оның ішінде:
cалықтық түсімдер – 3 891,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер –100 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері – 171 648,2 мың теңге;
2) шығындар – 175 942,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -302,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 302,4 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;

О бюджете сельского округа Макпалкол на 2023-2025 годы
Решение Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 27 декабря 2022 года № 31-11. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан и пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жалагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Макпалкол на 2023 – 2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 175 639,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3891,6 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 100 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 171 648,2 тысяч тенге;
2) затраты – 175 942,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -302,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета– 302,4 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 302,4 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 13.11.2023 № 9-12 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жалағаш аудандық мәслихатының хатшысы Г.Курманбаева
Жалағаш аудандық мәслихатының
2022 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 31-11 шешіміне 1-қосымша
2023 жылға арналған Мақпалкөл ауылдық округінің бюджеті

используемые остатки бюджетных средств – 302,4тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 13.11.2023 № 9-12 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года и подлежит официальному опубликованию.
Секретарь Жалагашского районного маслихата Курманбаева Г.
Приложение 1 к решению
Жалагашского районного маслихата
от 27 декабря 2022 года № 31-11
Бюджет сельского округа Макпалкол на 2023 год