"Байкенже ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 164 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2022 жылғы 18 сәуірдегі № 206 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Жаңақорған аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жаңақорған аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 164 "Байкенже ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Байкенже ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 85 673,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 286 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері – 79 387 мың теңге;
2) шығындар – 85 674,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1,4 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;

О внесении изменения в решение Жанакорганского районного маслихата "О бюджете сельского округа Байкенже на 2022-2024 годы" от 30 декабря 2021 года №164
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 18 апреля 2022 года № 206. Прекращено действие в связи с истечением срока
Жанакорганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанакорганского районного маслихата "О бюджете сельского округа Байкенже на 2022-2024 годы" от 30 декабря 2021 года № 164 следующие изменения:
Пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Байкенже на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующем объеме:
1) доходы – 85 673,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 286 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продаж основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 79 387 тысяч тенге;
2) затраты – 85 674,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продаж финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1,4 тысяч тенге:
кредитные расписки – 0;
погашение задолженности – 0;

бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 1 886,4 мың теңге;";
Аталған шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.".
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Жаңақорған ауданы мәслихатының хатшысы Ғ.Сопбеков
Жаңақорған аудандық мәслихатының
2022 жылғы 18 сәуірдегі № 206
шешіміне қосымша
Жаңақорған аудандық маслихатының

используемые остатки бюджетных средств – 1 886,4 тысяч тенге;";
приложение к решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.".
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года и подлежит официальному опубликованию.
Секретарь Жанакорганского районного маслихата Г.Сопбеков
Приложение к решению
Жанакорганского районного маслихата
от 18 апреля 2022 года № 206
Приложение 1 к решению
Жанакорганского районного маслихата