"Көктөбе ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 171 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2022 жылғы 18 сәуірдегі № 213 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Жаңақорған аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Көктөбе ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 171 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Көктөбе ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 64 388,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1007,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері – 63 381,0 мың теңге;
2) шығындар – 64 473,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -0,2 мың теңге;

О внесении изменений в решение Жанакорганского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 171 "О бюджете сельского округа Коктобе на 2022-2024 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 18 апреля 2022 года № 213. Прекращено действие в связи с истечением срока
Жанакорганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанакорганского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 171 "О бюджете сельского округа Коктобе на 2022-2024 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Коктобе на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2021 год в следующем объеме:
1) доходы – 64 388,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1007,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0 ;
поступления трансфертов – 63 381,0 тысяч тенге;
2) затраты – 64 473,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредит – 0;
погащение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобритение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -0,2 тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,2 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Жаңақорған ауданы мәслихатының хатшысы Ғ.Сопбеков
Жаңақорған аудандық мәслихатының
2022 жылғы 18 сәуірдегі
№ 213 шешіміне қосымша
Жаңақорған аудандық мәслихатының
2021 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 171 шешіміне 1- қосымша
Көктөбе ауылдық округінің 2022 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың
теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
I. КІРІСТЕР

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,2 тысяч тенге.".
Приложение 1 к решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года и подлежит официальному опубликованию.
Секретарь Жанакорганского районного маслихата Г.Сопбеков
Приложение к решению
Жанакорганского районного маслихата
от 18 апреля 2022 года № 213
Приложение 1 к решению
Жанакорганского районного маслихата
от 30 декабря 2021 года № 171
Бюджет сельского округа Коктобе на 2022 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
1. Доходы