"Қосүйеңкі ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 176 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2022 жылғы 18 сәуірдегі № 217 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Жаңақорған аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Қосүйеңкі ауылдық округінің 2022–2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 176 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын
"1. Қосүйеңкі ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін.
1) кірістер – 79 149 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1274 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттердің түсімдері – 77 875 мың теңге;
2) шығындар – 79 487,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) –-338,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 338,6 мың теңге.".
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0.".
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Жанакорганского районного маслихата "О бюджете сельского округа Косуйенки на 2022-2024 годы" от 30 декабря 2021 года № 176
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 18 апреля 2022 года № 217. Прекращено действие в связи с истечением срока
Жанакорганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанакорганского районного маслихата "О бюджете сельского округа Косуйенки на 2022 - 2024 годы" от 30 декабря 2021 года № 176 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Косуйенки на 2022 – 2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующем объеме:
1) доходы – 79 149,0 тысяч тенге,в том числе:
налоговые поступления – 1 274 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 77 875,0 тысяч тенге;
2) затраты – 79 487,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредит – 0;
погащение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобритение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 338,6 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 338,6 тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
приложение 1 к решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.