"Қожамберді ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 175 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2022 жылғы 11 тамыздағы № 269 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Жаңақорған ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Қожамберді ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 175 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қожамберді ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 55 376 мың теңге;оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 501 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 381 мың тенге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттердің түсімі – 53 494 мың теңге;
2) шығындар – 55 556,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,
оның ішінде;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 ;

О внесении изменения в решение Жанакорганского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 175 "О бюджете сельского округа Кожамберди на 2022-2024 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 11 августа 2022 года № 269. Прекращено действие в связи с истечением срока
Жанакорганского районного маслихата РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанакорганского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 175 "О бюджете сельского округа Кожамберди на 2022-2024 годы" следующее изменение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Кожамберди на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующем объемах:
1) доходы- 55 376 тысяч тенге,в том числе:
налоговые поступления – 1 501 тысяч тенге;
неналоговые поступления –381 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 53 494 тысяч тенге
2) затраты– 55 556,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0 ;
погащение бюджетных кредитов – 0 ;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами-0:
приобритение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства-0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 ;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0;

бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары–180,6 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1-ші қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қантарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Жаңақорған ауданы мәслихатының хатшысы Ғ.Сопбеков
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2022 жылғы 11 тамыздағы
№ 269 шешіміне 1-қосымша
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2021 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 175 шешіміне 1-қосымша
2022 жылға арналған Қожамберді ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. Кірістер

используемые остатки бюджетных средств – 180,6 тысяч тенге.".
Приложение 1 к решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к натоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Жанакорганского районного маслихата Г. Сопбеков
Приложение 1 к решению
Жанакорганского районного маслихата
от 11 августа 2022 года № 268
Приложение 1 к решению
Жанакорганского районного маслихата
от 30 декабря 2021 года № 175
Бюджет сельского округа Кожамберди на 2022 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
I. ДОХОДЫ