Жаңақорған аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы №184 "Талап ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2022 жылғы 11 тамыздағы № 272 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Жаңақорған ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Талап ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 184 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Талап ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 82 161,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 206,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері – 80 955,0 мың теңге;
2) шығындар – 82 286,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -125,1 мың теңге;

О внесении изменений в решение Жанакорганского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 184 "О бюджете сельского округа Талап на 2022-2024 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 11 августа 2022 года № 272. Прекращено действие в связи с истечением срока
Жанакорганского районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанакорганского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 184 "О бюджете сельского округа Талап на 2022-2024 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Талап на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2022 год в следующем объеме:
1) доходы – 82 161,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 206,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления трансфертов – 80 955,0 тысяч тенге;
2) затраты – 82 286,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредит – 0;
погащение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобритение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -125,1 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 125,1 мың теңге.".
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 125,1 мың теңге;
Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданы мәслихатының хатшысы Ғ.Сопбеков
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2022 жылғы 11 тамыздағы
№ 272 шешіміне 1-қосымша
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2021 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 184 шешіміне 1-қосымша
2022 жылға арналған Талап ауылдық округі бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
I. Кірістер

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 125,1 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 125,1 тысяч тенге.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Жанакорганского районного маслихата Г. Сопбеков
Приложение 1 к решению
Жанакорганского районного маслихата
от 11 августа 2022 года № 272
Приложение 1 к решению
Жанакорганского районного маслихата
от 30 декабря 2021 года № 184
Бюджет на 2022 год сельского округа Талап
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
I. Доходы