"Жаңақорған кентінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 160 шешімініне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 қарашадағы № 295 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Жаңақорған аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жаңақорған аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 160 "Жаңақорған кентінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін.
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
1. Жаңақорған кентінің 2022 – 2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше № 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер –742 853,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 93143,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1700,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 648 010,7 мың теңге;
2) шығындар – 759 423,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -16 570,2 мың теңге;

О внесении изменений в решение Жанакорганского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 160 "О бюджете поселка Жанакорган на 2022-2024 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 28 ноября 2022 года № 295. Прекращено действие в связи с истечением срока
Жанакорганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанакорганского районного маслихата "О бюджете поселка Жанкорган на 2022-2024 годы" 30 декабря 2021 года № 160 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Жанакорган на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующем обьеме:
1) доходы- 742 853,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступление - 93 143,0 тысяч тенге;
неналоговые поступление – 1 700,0 тысяч теңге;
поступления трансфертов – 648 010,7 тысяч теңге;
2) затраты –759 423,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 ;
бюджетные кредиты – 0 ;
погащение бюджетных кредитов – 0 ;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобритение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства- 0:
5) дефицит (профицит) бюджета - -16 570,2 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 16570,2 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Жаңақорған ауданы мәслихатының хатшысы Ғ.Сопбеков
Жаңақорған аудандық маслихатының
2022 жылғы 28 қарашадағы
№ 295 шешіміне қосымша
Жаңақорған аудандық маслихатының
2021 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 162 шешіміне 1-қосымша
Жаңақорған кентінің 2022 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. Түсімдер

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 16 570,2 тысяч тенге.".
Приложение 1 к решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года и подлежит официальному опубликованию.
Секретарь Жанакорганского районного маслихата Г.Сопбеков
приложение к решению
Жанакорганского районного маслихата
от 28 ноября 2022 года № 295
приложение 1 к решению
Жанакорганского районного маслихата
от 30 декабря 2021 года № 160
Бюджет поселка Жанакорган на 2022 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1. Доходы