"Байкенже ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 164 шешіміне өзгерістер туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 қарашадағы № 298 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Жаңақорған аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жаңақорған аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 164 "Байкенже ауылдық округінің 2022 - 2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Байкенже ауылдық округінің 2022 - 2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 82 330 мың теңге; оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 286 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттердің түсімі – 76 044 мың теңге;
2) шығындар – 84 217,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1,4 мың теңге;

О внесении изменений в решение Жанакорганского районного маслихата от 30 декабря 2021 года "№ 169 О бюджете сельского округа Байкенже на 2022-2024 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 28 ноября 2022 года № 298. Прекращено действие в связи с истечением срока
Жанакорганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанакорганского районного маслихата "О бюджете сельского округа Байкенже на 2022 - 2024 годы" от 30 декабря 2021 года № 164 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Байкенже на 2022 - 2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующем объеме:
1) доходы – 82 330 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 286 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продаж основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 76 044 тысяч тенге;
2) затраты – 84 217,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продаж финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1,4 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1,4 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 1 887,8 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қантарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Жаңақорған ауданы мәслихатының хатшысы Ғ.Сопбеков
Жаңақорған аудандық маслихатының
2022 жылғы 28 қарашадағы
№ 299 шешіміне қосымша
Жаңақорған аудандық маслихатының
2021 жылғы 30 желтоқсандағы
№166 шешіміне 1-қосымша
Байкенже ауылдық округінің 2022 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
I. КІРІСТЕР

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1,4 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1887,8 тысяч тенге.".
Приложение 1 указанного решения изложит в новой редакций согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года и подлежит официальному опубликованию.
Секретарь Жанакорганского районного маслихата Г.Сопбеков
приложение к решению
Жанакорганского районного маслихата
от 28 ноября 2022 года № 298
приложение 1 к решению
Жанакорганского районного маслихата
от 30 декабря 2021 года № 164
Бюджет сельского округа Байкенже на 2022 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
1. Доходы