"Көктөбе ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 171 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 қарашадағы № 304 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Жаңақорған аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Көктөбе ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 171 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Көктөбе ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, 3 және 4-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 64 045,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1007,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері – 63 038,0 мың теңге;
2) шығындар – 64 130,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -85,9 теңге;

О внесении изменений в решение Жанакорганского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 171 "О бюджете сельского округа Коктобе на 2022-2024 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 28 ноября 2022 года № 304. Прекращено действие в связи с истечением срока
Жанакорганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанакорганского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 171 "О бюджете сельского округа Коктобе на 2022-2024 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Коктобе на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3 и 4 соответственно, в том числе на 2022 год в следующем объеме:
1) доходы – 64 045,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1007,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0 ;
поступления трансфертов – 63 038,0 тысяч тенге;
2) затраты – 64 130,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредит – 0;
погащение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобритение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -85,9 тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 85,9 теңге.".
аталған шешімнің 1, 2 қосымшалары осы шешімнің қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі. және ресми жариялауға жатады.
Жаңақорған ауданы мәслихатының хатшысы Ғ. Сопбеков
Жаңақорған аудандық мәслихатының
2022 жылғы 28 қарашадағы
№ 304 шешіміне 1-қосымша
Жаңақорған аудандық мәслихатының
2021 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 171 шешіміне 1- қосымша
Көктөбе ауылдық округінің 2022 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың
теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
I. КІРІСТЕР

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 85,9 тенге.".
приложение 1, 2 к решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года подлежит официальному опубликованию.
Секретарь Жанакорганского районного маслихата Г.Сопбеков
приложение 1 к решению
Жанакорганского районного маслихата
от 28 ноября 2022 года № 304
приложение 1 к решению
Жанакорганского районного маслихата
от 30 декабря 2021 года № 171
Бюджет сельского округа Коктобе на 2022 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
1. Доходы

2022-2024 жылдарға арналған ауылдық бюджетін атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалар тізбесі
Атауы
Денсаулық сақтау
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін ұйымдастыру.

Перечень местных бюджетных программ, не подлежающих секвестированию в процессе исполнения местных бюджетов на 2022-2024 года
Наименование
Здравохранение
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь.