"Қаратөбе ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 163 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 қарашадағы № 306 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Жаңақорған аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Қаратөбе ауылдық округінің 2022–2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 елтоқсандағы № 173 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын.
"1. Қаратөбе ауылдық округінің 2022–2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 111035 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2746 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттердің түсімдері – 108289 мың теңге;
2) шығындар –111593.6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттіккредиттердіөтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -558,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 558,6 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;

О внесении изменений в решение Жанакорганского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 173 "О бюджете сельского округа Каратобе на 2022-2024 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 28 ноября 2022 года № 306. Прекращено действие в связи с истечением срока
Жанакорганского районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанакорганского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 170 "О бюджете сельского округа Каратобе на 2022-2024 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Каратобе на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно в том числе на 2022 год в следующем объеме:
1) доходы – 111 593,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 746 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления трансфертов – 108 826,0 тысяч тенге;
2) затраты – 111 097,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредит – 0;
погащение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобритение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -558,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 558,6 тысяч тенге;
кредитные расписки – 0;
погашение задолженности – 0;

бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 558,6 мың теңге.".
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қантарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Жаңақорған ауданы мәслихатының хатшысы Ғ.Сопбеков
Жаңақорған аудандық маслихатының
2022 жылғы 28 қарашадағы
№ 306 шешіміне қосымша
Жаңақорған аудандық маслихатының
2021 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 173 шешіміне 1-қосымша
Қаратөбе ауылдық округінің 2022 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
I. КІРІСТЕР

используемые остатки бюджетных средств – 558,6 тысяч тенге.".
приложение 1 к решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года и подлежит официальному опубликованию.
Секретарь Жанакорганского районного маслихата Г.Сопбеков
приложение к решению
Жанакорганского районного маслихата
от 28 ноября 2022 года № 306
приложение 1 к решению
Жанакорганского районного маслихата
от 30 декабря 2021 года № 173
Бюджет сельского округа Каратобе на 2022 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
I. ДОХОДЫ