Манап ауылдық округінің"2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 180 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 қарашадағы № 310 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Жаңақорған аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2022-2024 жылдарға арналған Манап ауылдық округтің бюджеті туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 180 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Манап ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, 3 және 4-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер –66 160,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 224 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 42 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер –0;
трансферттер түсімдері – 64 894,5 мың теңге;
2) шығындар – 66 867,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) –- 707,1 мың теңге;

О внесении изменений в решение Жанакорганского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 180 "О бюджете сельского округа Манап на 2022-2024 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 28 ноября 2022 года № 310. Прекращено действие в связи с истечением срока
Жанакорганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанакорганского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 180 "О бюджете сельского округа Манап на 2022-2024 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Манап на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3 и 4 соответственно, в том числена 2021 год в следующем объеме:
1) доходы – 66 160,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 224 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 42 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 64 894,5 тысяч тенге;
2) затраты –66 867,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредит – 0;
погащение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобритение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 707,1 тысяч тенге;

2022-2024 жылдарға арналған ауылдық округбюджетін атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалар тізбесі
Атауы
Денсаулық сақтау
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру

Перечень местных бюджетных программ, не подлежающих секвестированию в процессе исполнения местных бюджетов на 2022-2024 годы
Наименование
Здравохранение
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь