Келінтөбе ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 340 шешімі.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасы Кодексінің 9-1 бабының 2-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабына сәйкес Жаңақорған аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Келінтөбе ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 209 993,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 985,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері – 202 008,0 мың теңге;
2) шығындар – 210 167,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;

О бюджете сельского округа Келинтобе на 2023-2025 годы
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 29 декабря 2022 года № 340.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 кодекса Республики Казахстан "Бюджетный кодекса Республики Казахстан" и статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жанакорганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Келинтобе на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2023 год в следующем объеме:
1) доходы – 209 993,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7 985,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления трансфертов – 202 008,0 тысяч тенге;
2) затраты – 210 167,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредит – 0;
погащение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобритение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -174,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 174,5 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 01.06.2023 № 32 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшері 2023 жылға 94 622 мың теңге.
3. Осы шешім 2023 жылдың 1 қантарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Жаңақорған ауданы мәслихатының хатшысы Ғ.Сопбеков
Жаңақорған аудандық маслихатының
2022 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 340 шешіміне 1-қосымша
Келінтөбе ауылдық округінің 2023 жылға арналған бюджеті

5) дефицит (профицит) бюджета – -174,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 174,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 01.06.2023 № 32 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Объем субвенций за 2023 год передаваемый из районного бюджета в бюджет сельского округа 94 622 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года и подлежит официальному опубликованию.
Секретарь Жанакорганского районного маслихата Г.Сопбеков
Приложение 1 к решению
Жанакорганского районного маслихата
от 29 декабря 2022 года № 340
Бюджет сельского округа Келинтобе на 2023 год