Көктөбе ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 341 шешімі
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасы Кодексінің 9-1 бабының 2-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабына сәйкес Жаңақорған аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Көктөбе ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 53 603 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 425 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттердің түсімдері – 52 178 мың теңге;
2) шығындар – 53 603 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;

О бюджете сельского округа Коктобе на 2023-2025 годы
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 29 декабря 2022 года № 341
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 кодекса Республики Казахстан "Бюджетный кодекса Республики Казахстан" и статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жанакорганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Коктобе на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно в том числе на 2023 год в следующем обьеме:
1) доходы – 53 603 тысяч тенге;
налоговым поступлениям – 1 425 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 ;
поступлениям трансфертов – 52 178 тысяч тенге;
2) затраты – 53 603 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0;
7) бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 0.
2. Аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшері 2023 жылға 52 178 мың теңге.
3. 2023 жылға арналған жергілікті бюджеттерді атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес бекітілсін.

5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита(использование профицита) бюджета – 0;
7) используемые остатки бюджетных средств – 0.
2. Объем субвенций за 2023 год передаваемый из районного бюджета в бюджет сельского округа 52 178 тысяч тенге.
3. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местных бюджетов на 2023 год, согласно приложению 4 к настоящему решению.

4. Қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо
0
5. Бюджет тапшылығы (профициті)
0
6. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану)
0
Жаңақорған аудандық мәслихатының
2022 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 341 шешіміне 4-қосымша
2023 жылға арналған жергілікті бюджеттерді атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Атауы
Денсаулық сақтау
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін ұйымдастыру.

4. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
5. Дефицит (профицит) бюджета
0
6. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
0
Приложение 4 к решению
Жанакорганского районного маслихата
от 29 декабря 2022 года № 341
Перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местных бюджетов на 2023 год
Наименование
Здравоохранение
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь.