Көктөбе ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 341 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасы Кодексінің 9-1 бабының 2-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабына сәйкес Жаңақорған аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Көктөбе ауылдық округінің 2023–2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 59 163,7 мың теңге;
салықтық түсімдер – 1 425 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттердің түсімі – 57 738,7 мың теңге;
2) шығындар – 59 345 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -181,3 мың теңге;

О бюджете сельского округа Коктобе на 2023-2025 годы
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 29 декабря 2022 года № 341. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 кодекса Республики Казахстан "Бюджетный кодекса Республики Казахстан" и статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жанакорганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Коктобе на 2023-2025 годы согласно приложениям 1 соответственно, в том числе на 2023 год в следующем объеме:
1) доходы – 59 163,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 425 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 57 738,7 тысяч тенге;
2) затраты – 59 345 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -181,3 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 181,3 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 01.12.2023 № 118 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшері 2023 жылға 52 178 мың теңге.
3. 2023 жылға арналған жергілікті бюджеттерді атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес бекітілсін.

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 181,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 01.12.2023 № 118 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Объем субвенций за 2023 год передаваемый из районного бюджета в бюджет сельского округа 52 178 тысяч тенге.
3. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местных бюджетов на 2023 год, согласно приложению 4 к настоящему решению.

4. Осы шешім 2023 жылдың 1 қантарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Жаңақорған ауданы мәслихатының хатшысы Ғ.Сопбеков
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2022 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 341 шешіміне 1-қосымша
Көктөбе ауылдық округінің 2023 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 01.12.2023 № 118 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. КІРІСТЕР

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года и подлежит официальному опубликованию.
Секретарь Жанакорганского районного маслихата Г.Сопбеков
Приложение 1 к решению
маслихата Жанакорганского района
от 29 декабря 2022 года № 341
Бюджет сельского округа Коктобе на 2023 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 01.12.2023 № 118 (вводится в действие с 01.01.2023).
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
I. ДОХОДЫ

4. Қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо
0
5. Бюджет тапшылығы (профициті)
0
6. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану)
0
Жаңақорған аудандық мәслихатының
2022 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 341 шешіміне 4-қосымша
2023 жылға арналған жергілікті бюджеттерді атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Атауы
Денсаулық сақтау
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін ұйымдастыру.

4. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
5. Дефицит (профицит) бюджета
0
6. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
0
Приложение 4 к решению
Жанакорганского районного маслихата
от 29 декабря 2022 года № 341
Перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местных бюджетов на 2023 год
Наименование
Здравоохранение
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь.