Сырдария аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы "2022–2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" № 107 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Сырдария аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 сәуірдегі № 135 шешімі
Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 сәуірдегі № 135 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Сырдария аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Сырдария аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" № 107 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022 – 2024 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 11968779,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5200141 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 396 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 31000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 6737242,4 мың теңге;
2) шығындар – 12395806,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 119879 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 248103 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 128224 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 546906,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 546906,4 мың теңге;
қарыздар түсімі – 248103 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 128224 мың теңге:

Решение Сырдарьинского районного маслихата от 26 апреля 2022 года №135 "О внесении изменений в решение Сырдарьинского районного маслихата от 28 декабря 2021 года № 107 "О районном бюджете на 2022-2024 годы"
Решение Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 26 апреля 2022 года № 135. Прекращено действие в связи с истечением срока
Сырдарьинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сырдарьинского районного маслихата "О районном бюджете на 2022-2024 годы" от 28 декабря 2021 года № 107 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 11968779,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5200141 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 396 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 31000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6737242,4 тысяч тенге;
2) затраты – 12395806,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 119879 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 248103 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 128224 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 546906,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 546906,4 тысяч тенге;
поступления займов – 248103 тысяч тенге;
погашение займов – 128224 тысяч тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 427027,4 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сырдария аудандық мәслихат хатшысы Е. Әжікенов
Сырдария аудандық мәслихатының
2022 жылғы 26 сәуірдегі
№ 135 шешіміне қосымша
Сырдария аудандық мәслихатының
2021 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 107 шешіміне 1-қосымша
2022 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

используемые остатки бюджетных средств – 427027,4 тысяч тенге.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Сырдарьинского районного маслихата Е.Әжікенов
Приложение к решению
Сырдарьинского районного маслихата
от 26 апреля 2022 года №135
Приложение 1 к решению
Сырдарьинского районного маслихата
от 28 декабря 2021 года №107
Районный бюджет на 2022 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

30119,8
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
47557,5
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
47557,5
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
423767,7
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
40051,7
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
383716
493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
31945,3
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31945,3
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
179476,6
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
75621,6
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
103855
02
Қорғаныс
24022,7
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
17335,7
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
17335,7
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
6687
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
863
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
5824
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
28614
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
28614
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
28614
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
901975
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
182601
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік қөмек
182601
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
675651
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
393879
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету

30119,8
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
47557,5
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
47557,5
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
423767,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
40051,7
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
383716
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
31945,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
31945,3
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
179476,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
75621,6
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
103855
02
Оборона
24022,7
122
Аппарат акима района (города областного значения)
17335,7
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
17335,7
122
Аппарат акима района (города областного значения)
6687
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
863
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
5824
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
28614
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
28614
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
28614
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
901975
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
182601
010
Государственная адресная социальная помощь
182601
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
675651
004
Программа занятости
393879
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан

31843
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
9000
008
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
140
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
7167
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
49539
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
10926
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
114575
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
58582
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
904
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
904
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
42819
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
750
020
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
9220
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
32849
07
Тұрғын үй – коммуналдық шаруашылық
38708,7
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2600
031
Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау
2600
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
16108,7
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
334,7
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
15774
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
20000
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
19000
018
Елдi мекендердi абаттандыру және көгалдандыру
1000
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
900818,1
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
140017
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
140017
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
202318,1
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

31843
007
Оказание жилищной помощи
9000
008
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Данк", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
140
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
7167
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
49539
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
10926
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
114575
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
58582
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
904
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
904
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
42819
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
750
020
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
9220
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
32849
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
38708,7
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2600
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
2600
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
16108,7
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
334,7
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
15774
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
20000
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
19000
018
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
1000
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
900818,1
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
140017
003
Поддержка культурно-досуговой работы
140017
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
202318,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта