Сырдария аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы "2022–2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" № 107 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Сырдария аудандық мәслихатының 2022 жылғы 20 қазандағы № 164 шешімі
Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2022 жылғы 20 қазандағы № 164 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Сырдария аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Сырдария аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" № 107 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022 – 2024 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 12742649,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5078448,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4228 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 15573 мың теңге;
трансферттер түсімі – 7644400,7 мың теңге;
2) шығындар – 13169825,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 119879 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 248103 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 128224 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 11759 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 11759 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 558813,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 558813,6 мың теңге;
қарыздар түсімі – 260936,9 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 129150,7 мың теңге;

Решение Сырдарьинского районного маслихата от 20 октября 2022 года № 164 "О внесении изменений в решение Сырдарьинского районного маслихата от 28 декабря 2021 года № 107 "О районном бюджете на 2022-2024 годы"
Решение Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 20 октября 2022 года № 164. Прекращено действие в связи с истечением срока
Сырдарьинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сырдарьинского районного маслихата "О районном бюджете на 2022-2024 годы" от 28 декабря 2021 года № 107 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 12742649,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5078448,2 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4228 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 15573 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 7644400,7 тысяч тенге;
2) затраты – 13169825,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 119879 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 248103 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 128224 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 11759 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 11759 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 558813,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 558813,6 тысяч тенге;
поступления займов – 260936,9 тысяч тенге;
погашение займов – 129150,7 тысяч тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 427027,4 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сырдария аудандық мәслихат хатшысы Е. Әжікенов
Сырдария аудандық мәслихатының
2022 жылғы 20 қазандағы
№ 164 шешіміне қосымша
Сырдария аудандық мәслихатының
2021 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 107 шешіміне 1-қосымша
2022 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

используемые остатки бюджетных средств – 427027,4 тысяч тенге.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Сырдарьинского районного маслихата Е.Әжікенов
Приложение к решению
Сырдарьинского районного маслихата
от 20 октября 2022 года № 164
Приложение 1 к решению
Сырдарьинского районного маслихата
от 28 декабря 2021 года № 107
Районный бюджет на 2022 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

147261
805
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік сатып алу бөлімі
27819,8
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сатып алу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27819,8
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
47557,5
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
47557,5
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
409540,9
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
45512,2
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
364028,7
493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
31509,3
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31509,3
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
168654,3
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
69621,6
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
721,7
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
98311
02
Қорғаныс
23159,7
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
17335,7
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
17335,7
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
5824
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
5824
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
27025,6
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
27025,6
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
27025,6
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1476675,7
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
168113
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік қөмек
168113
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі

147261
805
Отдел государственных закупок района (города областного значения)
27819,8
001
Услуги по реализации государственной политики в области государственных закупок на местном уровне
27819,8
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
47557,5
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
47557,5
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
409540,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
45512,2
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
364028,7
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
31509,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
31509,3
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
168654,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
69621,6
003
Капитальные расходы государственного органа
721,7
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
98311
02
Оборона
23159,7
122
Аппарат акима района (города областного значения)
17335,7
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
17335,7
122
Аппарат акима района (города областного значения)
5824
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
5824
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
27025,6
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
27025,6
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
27025,6
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1476675,7
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
168113
010
Государственная адресная социальная помощь
168113
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)

1262010
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
976614
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
32653
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
4592
008
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
144
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
7167
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
54757
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
10926
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
116575
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
58582
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
904
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
904
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
45648,7
020
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
13505,8
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
32142,9
07
Тұрғын үй – коммуналдық шаруашылық
158780,7
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2600
031
Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау
2600
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
29708,7
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
334,7
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
16374
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
13000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
126472
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
14000
048
Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту
111472
018
Елдi мекендердi абаттандыру және көгалдандыру
1000
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк

1262010
004
Программа занятости
976614
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
32653
007
Оказание жилищной помощи
4592
008
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Данк", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
144
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
7167
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
54757
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
10926
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
116575
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
58582
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
904
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
904
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
45648,7
020
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
13505,8
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
32142,9
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
158780,7
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2600
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
2600
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
29708,7
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
334,7
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
16374
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
13000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
126472
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
14000
048
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
111472
018
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
1000
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство