"2023 – 2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Сырдария аудандық мәслихатының 2022 жылғы 20 желтоқсандағы № 175 шешімі
Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2022 жылғы 20 желтоқсандағы № 175 шешімі.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексi" Қазақстан Республикасы Кодексiнің 9- бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Сырдария аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023 – 2025 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 11379810,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4358434 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 222 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 15336 мың теңге;
трансферттер түсімі – 7005818,9 мың теңге;
2) шығындар – 11409259,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 124341 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 269100 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 144759 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 153789,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 153789,9 мың теңге;
қарыздар түсімі – 269100 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 144759 мың теңге:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 29448,9 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 14.12.2023 № 64 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2023 жылы облыстық бюджетке кірістерді бөлу нормативтері төмендегідей болып белгіленсін:
1) 101.201 "Төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы" және 101.205 "Төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы" кодтары бойынша – 50 пайыз;
2) 103.101 "Әлеуметтік салық" коды бойынша – 50 пайыз.
3. Облыстық бюджеттен берілетін субвенциялардың көлемдері 2023 жылға 1613995 мың теңге, 2024 жылға 2036170 мың теңге, 2025 жылға 2410830 мың теңге болып белгіленсін.
4. Аудандық бюджеттен кент және ауылдық округ бюджеттеріне берілетін субвенциялардың көлемдері алдағы 2023 – 2025 жылдарға 5501559 мың теңге сомасында көзделсін, оның ішінде:
2023 жылға:
Тереңөзек кенті 584420 мың теңге;
Айдарлы ауылдық округі 87892 мың теңге;
Ақжарма ауылдық округі 91675 мың теңге;
Аманкелді ауылдық округі 111710 мың теңге;
Асқар Тоқмағанбетов ауылдық округі 82717 мың теңге;
Бесарық ауылдық округі 88215 мың теңге;
Жетікөл ауылдық округі 70171 мың теңге;
Іңкәрдария ауылдық округі 75649 мың теңге;
Қалжан ахун ауылдық округі 78678 мың теңге;
Қоғалыкөл ауылдық округі 97671 мың теңге;
Нағи Ілиясов ауылдық округі 105554 мың теңге;
Сәкен Сейфуллин ауылдық округі 82480 мың теңге;
Шаған ауылдық округі 114599 мың теңге;
Шіркейлі ауылдық округі 108331 мың теңге.
2024 жылға:
Тереңөзек кенті 593320 мың теңге;
Айдарлы ауылдық округі 90148 мың теңге;
Ақжарма ауылдық округі 93436 мың теңге;
Аманкелді ауылдық округі 115922 мың теңге;
Асқар Тоқмағанбетов ауылдық округі 87639 мың теңге;
Бесарық ауылдық округі 88912 мың теңге;
Жетікөл ауылдық округі 71979 мың теңге;
Іңкәрдария ауылдық округі 77640 мың теңге;
Қалжан ахун ауылдық округі 82627 мың теңге;
Қоғалыкөл ауылдық округі 99079 мың теңге;
Нағи Ілиясов ауылдық округі 108051 мың теңге;
Сәкен Сейфуллин ауылдық округі 85365 мың теңге;
Шаған ауылдық округі 120399 мың теңге;
Шіркейлі ауылдық округі 111341 мың теңге.
2025 жылға:
Тереңөзек кенті 617053 мың теңге;
Айдарлы ауылдық округі 93754 мың теңге;
Ақжарма ауылдық округі 97173 мың теңге;
Аманкелді ауылдық округі 119425 мың теңге;
Асқар Тоқмағанбетов ауылдық округі 91144 мың теңге;
Бесарық ауылдық округі 91554 мың теңге;
Жетікөл ауылдық округі 74858 мың теңге;
Іңкәрдария ауылдық округі 80746 мың теңге;
Қалжан ахун ауылдық округі 85933 мың теңге;
Қоғалыкөл ауылдық округі 103042 мың теңге;
Нағи Ілиясов ауылдық округі 112373 мың теңге;
Сәкен Сейфуллин ауылдық округі 87876 мың теңге;
Шаған ауылдық округі 125214 мың теңге;
Шіркейлі ауылдық округі 115794 мың теңге.

Решение Сырдарьинского районного маслихата от 20 декабря 2022 года № 175 "О районном бюджете на 2023-2025 годы"
Решение Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 20 декабря 2022 года № 175.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Кодекса Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Сырдарьинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 11379810,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4358434 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 222 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 15336 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 7005818,9 тысяч тенге;
2) затраты – 11409259,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 124341 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 269100 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 144759 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 153789,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 153789,9 тысяч тенге;
поступления займов – 269100 тысяч тенге;
погашение займов – 144759 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 29448,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 14.12.2023 № 64 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Установить нормативы распределения доходов в областной бюджет 2023 году следующих размерах:
1) по кодам 101.201 "Индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты" и 101.205 "Индивидуальный подоходный налог с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты" – 50 процентов;
2) по коду 103.101 "Социальный налог" – 50 процентов.
3. Установить объемы субвенций, передаваемых из областного бюджета в 2023 году 1613995 тысяч тенге, в 2024 году 2036170 тысяч тенге, в 2025 году 2410830 тысяч тенге.
4. Предусмотреть в районном бюджете на 2023 – 2025 годы объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты поселка и сельских округов в сумме 5501559 тысяч тенге, в том числе:
на 2023 год:
поселок Теренозек 584420 тысяч тенге;
сельский округ Айдарлы 87892 тысяч тенге;
сельский округ Акжарма 91675 тысяч тенге;
сельский округ Амангельды 111710 тысяч тенге;
сельский округ Аскара Токмаганбетова 82717 тысяч тенге;
сельский округ Бесарык 88215 тысяч тенге;
сельский округ Жетиколь 70171 тысяч тенге;
сельский округ Инкардария 75649 тысяч тенге;
сельский округ Калжан ахун 78678 тысяч тенге;
сельский округ Когалыколь 97671 тысяч тенге;
сельский округ Наги Ильясов 105554 тысяч тенге;
сельский округ Сакен Сейфуллина 82480 тысяч тенге;
сельский округ Шаган 114599 тысяч тенге;
сельский округ Ширкейли 108331 тысяч тенге;
на 2024 год:
поселок Теренозек 593320 тысяч тенге;
сельский округ Айдарлы 90148 тысяч тенге;
сельский округ Акжарма 93436 тысяч тенге;
сельский округ Амангельды 115922 тысяч тенге;
сельский округ Аскара Токмаганбетова 87639 тысяч тенге;
сельский округ Бесарык 88912 тысяч тенге;
сельский округ Жетиколь 71979 тысяч тенге;
сельский округ Инкардария 77640 тысяч тенге;
сельский округ Калжан ахун 82627 тысяч тенге;
сельский округ Когалыколь 99079 тысяч тенге;
сельский округ Наги Ильясов 108051 тысяч тенге;
сельский округ Сакен Сейфуллина 85365 тысяч тенге;
сельский округ Шаган 120399 тысяч тенге;
сельский округ Ширкейли 111341 тысяч тенге.
на 2025 год:
поселок Теренозек 617053 тысяч тенге;
сельский округ Айдарлы 93754 тысяч тенге;
сельский округ Акжарма 97173 тысяч тенге;
сельский округ Амангельды 119425 тысяч тенге;
сельский округ Аскара Токмаганбетова 91144 тысяч тенге;
сельский округ Бесарык 91554 тысяч тенге;
сельский округ Жетиколь 74858 тысяч тенге;
сельский округ Инкардария 80746 тысяч тенге;
сельский округ Калжан ахун 85933 тысяч тенге;
сельский округ Когалыколь 103042 тысяч тенге;
сельский округ Наги Ильясов 112373 тысяч тенге;
сельский округ Сакен Сейфуллина 87876 тысяч тенге;
сельский округ Шаган 125214 тысяч тенге;
сельский округ Ширкейли 115794 тысяч тенге.

5. Ауданның жергілікті атқарушы органның 2023 жылға арналған резерві 94404 мың теңге сомасында бекітілсін.
6. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сырдария аудандық мәслихат хатшысы Е. Әжікенов
Сырдария аудандық мәслихатының
2022 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 175 шешіміне 1-қосымша
2023 жылға арналған аудандық бюджет
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 14.12.2023 № 64 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

5. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2023 год в сумме 94404 тысяч тенге.
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь Сырдарьинского районного маслихата Е. Әжікенов
Приложение 1 к решению
Сырдарьинского районного маслихата
от 20 декабря 2022 года № 175
Районный бюджет на 2023 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 14.12.2023 № 64 (вводится в действие с 01.01.2023).
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

478727,8
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
66863,9
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
17415,8
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
394447,1
114
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы даму трансферттері
1
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
107404,9
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
106921,9
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
483
493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
37690,2
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
36831,2
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
859
02
Қорғаныс
21729
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
15335
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
15335
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
6394
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
450
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
5944
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
17940
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
17940
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
17940
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1124886,6
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
76742,1
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік қөмек
76742,1
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
342533,6
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
35093,4
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1329
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
59079,3
009
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау

478727,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
66863,9
013
Капитальные расходы государственного органа
17415,8
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
394447,1
114
Целевые трансферты на развитие нижестоящим бюджетам
1
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
107404,9
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
106921,9
015
Капитальные расходы государственного органа
483
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
37690,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
36831,2
003
Капитальные расходы государственного органа
859
02
Оборона
21729
122
Аппарат акима района (города областного значения)
15335
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
15335
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций районного (города областного значения) масштаба
6394
122
Аппарат акима района (города областного значения)
450
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
5944
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
17940
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
17940
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
17940
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1124886,6
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
76742,1
005
Государственная адресная социальная помощь
76742,1
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
342533,6
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
35093,4
006
Оказание жилищной помощи
1329
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
59079,3
009
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Данк", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики

158
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
6955,2
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
11526,7
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
228392
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
623578,9
004
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
584593,5
023
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
38985,4
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
82032
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
71112
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
297
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
5399
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
5224
07
Тұрғын үй - коммуналдық шаруашылық
2357889,6
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
25761,2
002
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, соның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
22390,2
031
Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау
3371
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
2286407,8
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
33714
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
1466213,8
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
786480
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
38440,6
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
38440,6
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

158
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
6955,2
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
11526,7
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
228392
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
623578,9
004
Программа занятости
584593,5
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
38985,4
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
82032
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
71112
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
297
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
5399
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
5224
07
Жилищно – коммунальное хозяйство
2357889,6
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
25761,2
002
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
22390,2
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
3371
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
2286407,8
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
33714
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1466213,8
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
786480
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
38440,6
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
38440,6
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

8670,1
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
70504
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
70504
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
80754,8
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
80754,8
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
70032,6
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
9630,2
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1092
12
Көлiк және коммуникация
1003974,1
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
992997,1
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
10
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
13821,5
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
102892,7
051
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
876272,9
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
10977
024
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк), қала маңындағы ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
10977
13
Басқалар
2025400,4
493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
345
006
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
345
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1132353,9
062
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
464677,5
064
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
667676,4
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
32618,9
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
32618,9
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
767373,6
079
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
767373,6
820
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
92709
052
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру

8670,1
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
70504
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
70504
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
80754,8
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
80754,8
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
70032,6
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
9630,2
015
Капитальные расходы государственного органа
1092
12
Транспорт и коммуникации
1003974,1
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
992997,1
022
Развитие транспортной инфраструктуры
10
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
13821,5
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
102892,7
051
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
876272,9
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
10977
024
Организация внутрипоселковых (внутригородских), пригородных и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
10977
13
Прочие
2025400,4
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
345
006
Поддержка предпринимательской деятельности
345
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1132353,9
062
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
464677,5
064
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
667676,4
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
32618,9
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
32618,9
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
767373,6
079
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
767373,6
820
Отдел культуры и спорта района (города областного значения)
92709
052
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"