Шиелі аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" № 17/2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2022 жылғы 25 наурыздағы № 20/4 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Шиелі аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шиелі аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 17/2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26169 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 20 045 236,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 073 564 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 121 759 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 22 000 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 17 827 913,4 мың теңге;
2) шығындар – 20 598 663,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -101 700 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 526 612 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 628 312 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0;
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -451 727,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 451 727,1 мың теңге;
қарыздар түсімі – 526 612 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 628 312 мың теңге;

О внесении изменений в решение Шиелийского районного маслихата "О районном бюджете на 2022-2024 годы" от 27 декабря 2021 года № 17/2
Решение Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 25 марта 2022 года № 20/4. Прекращено действие в связи с истечением срока
Шиелийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шиелийского районного маслихата "О районном бюджете на 2022-2024 годы" от 27 декабря 2021 года № 17/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26169) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 20 045 236,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 073 564 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 121 759 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 22 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 17 827 913,4 тысяч тенге;
2) затраты – 20 598 663,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -101 700 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 526 612 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 628 312 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0;
приобретение финансовых активов - 0;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0;
5) дефицит бюджета (профицит) – -451 727,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) - 451 727,1 тысяч тенге;
поступление займов – 526 612 тысяч тенге;
погашение займов – 628 312 тысяч тенге;

бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 553 427,1 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шиелі аудандық мәслихатының хатшысы Т. Жағыпбаров
Шиелі аудандық мәслихатының
2022 жылғы "25" наурыздағы
№ 20/4 шешіміне қосымша
Шиелі аудандық мәслихатының
2021 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 17/2 шешіміне 1-қосымша
2022 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

используемые остатки бюджетных средств – 553 427,1 тысяч тенге.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Шиелийкого районного маслихата Т. Жагыпбаров
Приложение к решению
Шиелийcкого районного маслихата
от "25" марта 2022 года № 20/4
Приложение 1 к решению
Шиелийского районного маслихата
от 27 декабря 2021 года № 17/2
Районный бюджет на 2022 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

35285
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2177934
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
761644
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
761644
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
761644
2
Әлеуметтiк көмек
1357765
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
1357765
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
675637
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
60762
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
21402
008
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
333
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
9706
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
107791
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
255239
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
137700
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
89195
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
58525
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
57535
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2344
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қаупі салдарынан қйын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
1798
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
53393
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
990
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
990
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
70821
1
Тұрғын үй шаруашылығы
10455
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
10455
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
10455
2
Коммуналдық шаруашылық

35285
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2177934
1
Социальное обеспечение
761644
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
761644
010
Государственная адресная социальная помощь
761644
2
Социальная помощь
1357765
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
1357765
004
Программа занятости
675637
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
60762
007
Оказание жилищной помощи
21402
008
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Данк", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
333
009
Материальное обеспечение детей – инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
9706
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
107791
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
255239
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
137700
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
89195
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
58525
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
57535
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2344
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
1798
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
53393
458
Отдел жилищно - коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
990
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
990
07
Жилищно– коммунальное хозяйство
70821
1
Жилищное хозяйство
10455
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
10455
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
10455
2
Коммунальное хозяйство