Шиелі аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы "Бестам ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 18/6 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 қазандағы № 30/6 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Шиелі аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шиелі аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы "Бестам ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 18/6 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
1. Бестам ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 166677 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2069 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 164608 мың теңге;
2) шығындар – 168671 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0;
бюджеттік кредиттер - 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0;
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1994 мың тенге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 1994 мың тенге;
қарыздар түсімі - 0;
қарыздарды өтеу - 0;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 1994 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Шиелийского районного маслихата "О бюджете сельского округа Бестам на 2022-2024 годы" от 30 декабря 2021 года № 18/6
Решение Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 27 октября 2022 года № 30/6
Шиелийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шиелийского районного маслихата "О бюджете сельского округа Бестам на 2022-2024 годы" от 30 декабря 2021 года № 18/6 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
1. Утвердить бюджет сельского округа Бестам на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 166677 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2069 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 164608 тысяч тенге;
2) затраты – 168671 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0;
бюджетные кредиты - 0;
погашение бюджетных кредитов - 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0;
приобретение финансовых активов - 0;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1994 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1994 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов - 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1994 тысяч тенге.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.