Шиелі аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы "Ақтоған ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 18/16 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2022 жылғы 8 сәуірдегі № 21/16 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Шиелі аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шиелі аудандық мәслихатының "Ақтоған ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 18/16 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Ақтоған ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 65232 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 836 мың теңге;
трансферттер түсімі - 64396 мың теңге;
2) шығындар - 67330,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0;
бюджеттік кредиттер - 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0;
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2098,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2098,9 мың теңге;

О внесении изменений в решение Шиелийского районного маслихата "О бюджете сельского округа Актоган на 2022-2024 годы" от 30 декабря 2021 года № 18/16
Решение Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 8 апреля 2022 года № 21/16. Прекращено действие в связи с истечением срока
Шиелийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шиелийского районного маслихата "О бюджете сельского округа Актоган на 2022-2024 годы" от 30 декабря 2021 года № 18/16 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Актоган на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы - 65232 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 836 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 64396 тысяч тенге;
2) затраты - 67330,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0;
бюджетные кредиты - 0;
погашение бюджетных кредитов - 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0;
приобретение финансовых активов - 0;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0;
5) дефицит (профицит) бюджета - -2098,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 2098,9 тысяч тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 2098,9 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шиелі аудандық мәслихатының хатшысы Т. Жағыпбаров
Шиелі аудандық мәслихатының
2022 жылғы 8 сәуірдегі
№ 21/16 шешіміне қосымша
Шиелі аудандық мәслихатының
2021 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 18/16 шешіміне 1-қосымша
Ақтоған ауылдық округінің 2022 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

используемые остатки бюджетных средств - 2098,9 тысяч тенге.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводятся в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Шиелийкого районного маслихата Т. Жагыпбаров
Приложение к решению
Шиелийcкого районного маслихата
от 8 апреля 2022 года № 21/16
Приложение 1 к решению
Шиелийского районного маслихата
от 30 декабря 2021 года № 18/16
Бюджет сельского округа Актоган на 2022 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование