Шиелі аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы "Жуантөбе ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 18/9 шешіміне өзерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2022 жылғы 19 тамыздағы № 26/10 шешімі
Шиелі аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шиелі аудандық мәслихатының "Жуантөбе ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 18/9 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
"1. Жуантөбе ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 107 243,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 893,6 мың теңге;
трансферттер түсімі – 103 350 мың теңге;
2) шығындар – 109 693,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 449,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 449,8 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;

О внесении изменений в решение Шиелийского районного маслихата "О бюджете сельского округа Жуантобе на 2022-2024 годы" от 30 декабря 2021 года № 18/9
Решение Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 19 августа 2022 года № 26/10
Шиелийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шиелийского районного маслихата "О бюджете сельского округа Жуантобе на 2022-2024 годы" от 30 декабря 2021 года № 18/9 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Жуантобе на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 107 243,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 893,6 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 103 350 тысяч тенге;
2) затраты – 109 693,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 449,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 449,8 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;

бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 2 449,8 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шиелі аудандық мәслихатының хатшысы Т. Жағыпбаров
Шиелі аудандық мәслихатының
2022 жылғы 19 тамыздағы
№ 26/10 шешіміне қосымша
Шиелі аудандық мәслихатының
2021 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 18/9 шешіміне 1-қосымша
Жуантөбе ауылдық округінің 2022 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

используемые остатки бюджетных средств – 2 449,8 тысяч тенге.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Шиелийкого районного маслихата Т. Жагыпбаров
Приложение к решению
Шиелийского районного маслихата
от 19 августа 2022 года № 26/10
Приложение 1 к решению
Шиелийского районного маслихата
от 30 декабря 2021 года № 18/9
Бюджет сельского округа Жуантобе на 2022 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование