Шиелі аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы "Қоғалы ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 18/21 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 қазандағы № 30/21 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Шиелі аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шиелі аудандық мәслихатының "Қоғалы ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 18/21 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қоғалы ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 46 586 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 989 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 45 597 мың теңге;
2) шығындар – 46 878,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0;
бюджеттік кредиттер - 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0;
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -292,6 мың тенге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 292,6 мың тенге;
қарыздар түсімі - 0;
қарыздарды өтеу - 0;

О внесении изменений в решение Шиелийского районного маслихата "О бюджете сельского округа Когалы на 2022-2024 годы" от 30 декабря 2021 года № 18/21
Решение Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 27 октября 2022 года № 30/21. Прекращено действие в связи с истечением срока
Шиелийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шиелийского районного маслихата "О бюджете сельского округа Когалы на 2022-2024 годы" от 30 декабря 2021 года № 18/21 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1.Утвердить бюджет сельского округа Когалы на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 46 586 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 989 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 45 597 тысяч тенге;
2) затраты – 46 878,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0;
бюджетные кредиты - 0;
погашение бюджетных кредитов - 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0;
приобретение финансовых активов - 0;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -292,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета -292,6 тысяч тенге;
поступление займов - 0;
погашение займов - 0;

бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 292,6 мың тенге.".
Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шиелі аудандық мәслихатының хатшысы Т. Жағыпбаров
Шиелі аудандық мәслихатының
2022 жылғы 27 қазандағы
№30/21 шешіміне қосымша
Шиелі аудандық мәслихатының
2021 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 18/21 шешіміне 1-қосымша
Қоғалы ауылдық округінің 2022 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

используемые остатки бюджетных средств – 292,6 тысяч тенге.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакций согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Шиелийкого
районного маслихата
Т. Жагыпбаров
Приложение к решению
Шиелийского районного маслихата
от 27 октября 2022 года №30/21
Приложение 1 к решению
Шиелийского районного маслихата
от 30 декабря 2021 года №18/21
Бюджет сельского округа Когалы на 2022 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование