Ортақшыл ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 34/21 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексі" Қазақстан Республикасы Кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес Шиелі аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ортақшыл ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 51771,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 751 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 49 020,8 мың теңге;
2) шығындар – 52 530,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -759,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 759,0 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары -759,0 мың теңге.

О бюджете сельского округа Ортакшыл на 2023-2025 годы
Решение Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 26 декабря 2022 года № 34/21. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьти 75 Кодекса Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Шиелийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Ортакшыл на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы –51 771,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 751 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 49 020,8 тысяч тенге;
2) затраты – 52 530,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов– 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -759,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 759,0 тысяч тенге;
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств 759,0 0 тысяч тенге.

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 23.11.2023 № 8/20 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2023 жылға аудандық бюджеттен Ортақшыл ауылдық округ бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі 48525 мың теңге сомасында белгіленсін.
3. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шиелі аудандық мәслихатының хатшысы Т. Жағыпбаров
Шиелі аудандық мәслихатының
2022 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 34/21 шешіміне 1-қосымша
Ортақшыл ауылдық округінің 2023 жылға арналған бюджеті

Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 23.11.2023 № 8/20 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Установить объем бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета сельского округа Ортакшыл на 2023 год в сумме 48525 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь Шиелийского районного маслихата Т. Жагыпбаров
Приложение 1 к решению
Шиелийского районного маслихата
от 26 декабря 2022 года № 34/21
Бюджет сельского округа Ортакшыл на 2023 год