Жиделіарық ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 34/25 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасы Кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес Шиелі аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жиделіарық ауылдық округінің 2023 - 2025 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 64 501 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 347 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 63 154 мың теңге;
2) шығындар – 64 669,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0;
бюджеттік кредиттер - 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0;
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 168,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 168,6 мың теңге;
қарыздар түсімі - 0;
қарыздарды өтеу - 0;

О бюджете сельского округа Жиделиарык на 2023-2025 годы
Решение Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 26 декабря 2022 года № 34/25. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Кодекса Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Шиелийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Жиделиарык на 2023 - 2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 64 501 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 347 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 63 154 тысяч тенге;
2) затраты – 64 669,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0;
бюджетные кредиты - 0;
погашение бюджетных кредитов - 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0;
приобретение финансовых активов - 0;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 168,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 168,6 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов - 0;

бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 168,6 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 05.09.2023 № 6/21 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2023 жылға аудандық бюджеттен Жиделіарық ауылдық округ бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі 55 996 мың теңге сомасында белгіленсін.
3. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шиелі аудандық мәслихат хатшысы Т.Жағыпбаров
Шиелі аудандық мәслихаттың
2022 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 34/25 шешіміне 1-қосымша
Жиделіарық ауылдық округінің 2023 жылға арналған бюджеті

используемые остатки бюджетных средств – 168,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 05.09.2023 № 6/21 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Установить объем бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа Жиделиарык на 2023 год в сумме 55 996 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь Шиелийского районного маслихата Т. Жагыпбаров
Приложение 1 к решению
Шиелийского районного маслихата
от 26 декабря 2022 года № 34/25
Бюджет сельского округа Жиделиарык на 2023 год