Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы №10/86 "2022-2024 жылдарға арналған Өмірзақ ауылының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2022 жылғы 22 сәуірдегі № 12/109 шешімі
Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1."2022-2024 жылдарға арналған Өмірзақ ауылының бюджеті туралы" Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы №10/86 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Өмірзақ ауылының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1)кірістер – 198 923,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 74 581,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 153,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0 теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 124 189,1 мың теңге;
2)шығындар – 200 492,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 568,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 568,9 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 568,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Актауского городского маслихата Мангистауской области от 30 декабря 2021 года №10/86 "О бюджете села Умирзак на 2022-2024 годы"
Решение Актауского городского маслихата Мангистауской области от 22 апреля 2022 года № 12/109
Актауский городской маслихат Мангистауской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Актауского городского маслихата Мангистауской области от 30 декабря 2021 года №10/86 "О бюджете села Умирзак на 2022-2024 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Умирзак на 2022-2024 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 198 923,1 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 74 581,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 153,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступлениям трансфертов – 124 189,1 тысяч тенге;
2) затраты – 200 492,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 568,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 568,9 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 568,9 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.