Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 13/111 "2022 - 2024 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2022 жылғы 20 сәуірдегі № 17/139 шешімі
Жаңаөзен қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2022 - 2024 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 13/111 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 26353 болып тіркелген) келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022 - 2024 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 13 340 065 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 10 182 863 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 54 512 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 187 907 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 2 914 784 мың теңге;
2) шығындар – 13 506 118 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – - 44 477 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 68 918 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 113 395 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 892 767 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 892 767 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 014 343 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 1 014 343 мың теңге;
қарыздар түсімдері – 815 990 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 25 021 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 223 374 мың теңге.";
2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2022 жылға арналған қалалық бюджеттен ауылдардың бюджеттеріне 605 212 мың теңге сомасында субвенция бөлінгені ескерілсін, оның ішінде:
Теңге ауылы - 135 983 мың теңге;

О внесении изменений в решение Жанаозенского городского маслихата от 27 декабря 2021 года № 13/111 "О городском бюджете на 2022 - 2024 годы"
Решение Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 20 апреля 2022 года № 17/139
Жанаозенский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанаозенского городского маслихата "О городском бюджете на 2022 - 2024 годы" от 27 декабря 2021 года № 13/111 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26353) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2022 - 2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно к настоящему решению, в том числе на 2022 год в следующих объҰмах:
1)доходы – 13 340 065 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 10 182 863 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 54 512 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 187 907 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2 914 784 тысячи тенге;
2)затраты – 13 506 118 тысяч тенге;
3)чистое бюджетное кредитование – - 44 477 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 68 918 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 113 395 тысяч тенге;
4)сальдо по операциям с финансовыми активами – 892 767 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 892 767 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5)дефицит (профицит) бюджета – - 1 014 343 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 1 014 343 тысячи тенге;
поступление займов – 815 990 тысяч тенге;
погашение займов – 25 021 тысяча тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 223 374 тысячи тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Учесть, что из городского бюджета на 2022 год в бюджеты сел выделена субвенция в сумме 605 212 тысяч тенге, в том числе:
села Тенге - 135 983 тысячи тенге;

Қызылсай ауылы - 141 614 мың теңге;
Рахат ауылы - 113 061 мың теңге;
Кендірлі ауылы - 214 554 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңаөзен қалалық мәслихатының хатшысы Т. Мусаев
Жаңаөзен қалалық мәслихатының
2022 жылғы 20 сәуірдегі
№ 17/139 шешіміне қосымша
Жаңаөзен қалалық мәслихатының

села Кызылсай - 141 614 тысяч тенге;
села Рахат - 113 061 тысяча тенге;
села Кендерли - 214 554 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Жанаозенского городского маслихата Т. Мусаев
Приложение
к решению Жанаозенского городского
маслихата от 20 апреля 2022 года
№ 17/139
Приложение 1
к решению Жанаозенского городского

3 575 888
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
2 244 684
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау,білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
22 385
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
6 426
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
647 726
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
17 092
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
49 230
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
502 872
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
85 473
485
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
27 500
068
Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қолдау
27 500
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
145 450
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
105 450
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
82 558
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 500
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
21 392
497
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық бөлімі
40 000
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
40 000
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
4 082 427
1
Тұрғын үй шаруашылығы
1 005 085
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
758 019
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
749 072
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
8 947
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі
28 924
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28 924
497
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық бөлімі

3 575 888
002
Программа занятости
2 244 684
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
22 385
006
Оказание жилищной помощи
6 426
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
647 726
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
17 092
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
49 230
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
502 872
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
85 473
485
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
27 500
068
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
27 500
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
145 450
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
105 450
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
82 558
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 500
021
Капитальные расходы государственного органа
21 392
497
Отдел жилищно-коммунального хозяйства района (города областного значения)
40 000
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
40 000
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
4 082 427
1
Жилищное хозяйство
1 005 085
467
Отдел строительства района (города областного значения)
758 019
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
749 072
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
8 947
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
28 924
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
28 924
497
Отдел жилищно-коммунального хозяйства района (города областного значения)