Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 14/113 "2022 - 2024 жылдарға арналған Қызылсай ауылының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2022 жылғы 5 мамырдағы № 18/143 шешімі
Жаңаөзен қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2022 - 2024 жылдарға арналған Қызылсай ауылының бюджеті туралы" Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 14/113 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022 - 2024 жылдарға арналған Қызылсай ауылының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 177 368 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 24 755 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 80 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0 теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 152 533 мың теңге;
2) шығындар – 180 930 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 3 562 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 562 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;

О внесении изменений в решение Жанаозенского городского маслихата от 30 декабря 2021 года № 14/113 "О бюджете села Кызылсай на 2022 - 2024 годы"
Решение Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 5 мая 2022 года № 18/143
Жанаозенский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанаозенского городского маслихата "О бюджете села Кызылсай на 2022 - 2024 годы" от 30 декабря 2021 года № 14/113 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Кызылсай на 2022 - 2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно к настоящему решению, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1)доходы – 177 368 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 24 755 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 80 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступлениям трансфертов – 152 533 тысячи тенге;
2)затраты – 180 930 тысяч тенге;
3)чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4)сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5)дефицит (профицит) бюджета – 3 562 тысячи тенге;
6)финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 562 тысячи тенге;
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3 562 мың теңге.";
2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2022 жылға арналған Қызылсай ауылының бюджетіне қалалық бюджеттен 141 614 мың теңге сомасында субвенция бөлінгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңаөзен қалалық мәслихатының хатшысы Т. Мусаев
Жаңаөзен қалалық мәслихатының

используемые остатки бюджетных средств – 3 562 тысячи тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Учесть, что из городского бюджета в бюджет села Кызылсай на 2022 год выделена субвенция в сумме 141 614 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Жанаозенского городского маслихата Т. Мусаев
Приложение
к решению Жанаозенского городского