2022-2024 жылдарға арналған Бейнеу ауылының бюджеті туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 2022 жылғы 10 қаңтардағы № 15/141 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Бейнеу аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы №14/135 "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №26276 болып тіркелген) сәйкес, Бейнеу аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022 – 2024 жылдарға арналған Бейнеу ауылының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 391 155,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 125 194,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0 теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 265 961,8 мың теңге;
2) шығындар – 402 311,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -11 155,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –
11 155,2 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 11 155,2 мың теңге.

О бюджете села Бейнеу на 2022-2024 годы
Решение Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 10 января 2022 года № 15/141.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Бейнеуского районного маслихата от 28 декабря 2021 года №15/141 "О районном бюджете на 2022-2024 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №26276), Бейнеуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Бейнеу на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 391 155,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 125 194,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступлениям трансфертов – 265 961,8 тысяча тенге;
2) затраты – 402 311,0 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -11 155,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –
11 155,2 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 11 155,2 тысяч тенге.

Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 05.12.2022 № 27/243 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Аудандық бюджеттен 2022 жылға арналған Бейнеу ауылының бюджетіне 215 462,0 мың теңге сомасында субвенция бөлінгені ескерілсін.
3. Осы шешімнің 4 қосымшасына сәйкес 2022 жылға арналған бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға бағытталған Бейнеу ауылы бюджетінің бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі бекітілсін.

Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 05.12.2022 № 27/243 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Учесть, что из районного бюджета в бюджет села Бейнеу на 2022 год выделена субвенция в сумме 215 462,0 тысячи тенге.
3. Утвердить перечень бюджетных программ развития направленных на реализацию бюджетных инвестиционных проектов бюджета села Бейнеу на 2022 год согласно приложению 4 к настоящему решению.

4. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Бейнеу аудандық мәслихатының хатшысы Қ.Мансуров
Бейнеу аудандық мәслихатының
2022 жылғы 10 қаңтардағы
№15/141 шешіміне 1 қосымша
2022 жылға арналған Бейнеу ауылының бюджеті
Ескерту. 1 қосымша жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 05.12.2022 № 27/243 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Бейнеуского районного маслихата К.Мансуров
Приложение 1
к решению Бейнеуского районного маслихата от 10 января 2022 года
№15/141
Бюджет села Бейнеу 2022 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 05.12.2022 № 27/243 (вводится в действие с 01.01.2022).
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
012
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарын салу және реконструкциялау
13
Басқалар
124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
058
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
012
Строительство и реконструкция автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
13
Прочие
124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
058
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"