Бейнеу аудандық мәслихатының 2022 жылғы 10 қаңтардағы №15/143 "2022 – 2024 жылдарға арналған Есет ауылының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 2022 жылғы 22 сәуірдегі № 19/181 шешімі
Бейнеу аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2022 – 2024 жылдарға арналған Есет ауылының бюджеті туралы" Бейнеу аудандық мәслихатының 2022 жылғы 10 қаңтардағы №15/143 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022 – 2024 жылдарға арналған Есет ауылының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 30 541,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 665,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0 теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 29 876,2 мың теңге;
2) шығындар – 30 799,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -257,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 257,8 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;

О внесении изменений в решение Бейнеуского районного маслихата от 10 января 2022 года №15/143 "О бюджете села Есет на 2022 – 2024 годы"
Решение Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 22 апреля 2022 года № 19/181
Бейнеуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бейнеуского районного маслихата от 10 января 2022 года №15/143 "О бюджете села Есет на 2022 – 2024 годы" следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции следующего содержания:
"1. Утвердить бюджет села Есет на 2022 – 2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 30 541,2 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 665,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступлениям трансфертов – 29 876,2 тысяч тенге;
2) затраты – 30 799,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -257,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 257,8 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 257,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Бейнеу аудандық мәслихатының хатшысы Қ.Мансуров
Бейнеу аудандық мәслихатының
2022 жылғы 22 сәуірдегі №19/181
шешіміне 1 қосымша
Бейнеу аудандық мәслихатының
2022 жылғы 10 қаңтардағы №15/143
шешіміне 1 қосымша
2022 жылға арналған Есет ауылының бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

используемые остатки бюджетных средств – 257,8 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Бейнеуского районного маслихата К.Мансуров
Приложение 1
к решению Бейнеуского районного
маслихата от 22 апреля 2022 года №19/181
Приложение 1
к решению Бейнеуского районного
маслихата от 10 января 2022 года №15/143
Бюджет села Есет на 2022 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование