2023 - 2025 жылдарға арналған Бейнеу ауылының бюджеті туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 29/256 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Бейнеу аудандық мәслихатының 2022 жылғы 22 желтоқсандағы № 28/249 "2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне сәйкес, Бейнеу аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023 – 2025 жылдарға арналған Бейнеу ауылының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 055 867,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 196 198,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 33 035,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 826 634,0 мың теңге;
2) шығындар – 1 060 925,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -5 058,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –
5 058,8 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 5 058,8 мың теңге.

О бюджете села Бейнеу на 2023 - 2025 годы
Решение Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 26 декабря 2022 года № 29/256.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Бейнеуского районного маслихата от 22 декабря 2022 года №28/249 "О районном бюджете на 2023-2025 годы", Бейнеуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Бейнеу на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 055 867,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 196 198,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 33 035,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 826 634,0 тысячи тенге;
2) затраты – 1 060 925,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -5 058,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 058,8 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 5 058,8 тысяч тенге.

Ескерту. 1 -тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 23.10.2023 № 7/62 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Аудандық бюджеттен 2023 жылға арналған Бейнеу ауылының бюджетіне 13 382,0 мың теңге сомасында субвенция бөлінгені ескерілсін.
3. Осы шешімнің 4 қосымшасына сәйкес 2023 жылға арналған бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға бағытталған Бейнеу ауылы бюджетінің бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі бекітілсін.

Сноска. Пункт 1 в редакции решения Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 23.10.2023 № 7/62 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Учесть, что из районного бюджета в бюджет села Бейнеу на 2023 год выделена субвенция в сумме 13 382,0 тысячи тенге.
3. Утвердить перечень бюджетных программ развития направленных на реализацию бюджетных инвестиционных проектов бюджета села Бейнеу на 2023 год согласно приложению 4 к настоящему решению.

4. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Бейнеу аудандық мәслихатының хатшысы Қ.Мансуров
Бейнеу аудандық мәслихатының
2022 жылғы 26 желтоқсандағы
№29/256 шешіміне 1 қосымша
2023 жылға арналған Бейнеу ауылының бюджеті
Ескерту. 1 -қосымша жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 23.10.2023 № 7/62 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь Бейнеуского районного маслихата К.Мансуров
Приложение 1
к решению Бейнеуского районного маслихата
от 26 декабря 2022 года №29/256
Бюджет села Бейнеу на 2023 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 23.10.2023 № 7/62 (вводится в действие с 01.01.2023).
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
012
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарын салу және реконструкциялау
13
Басқалар
124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
058
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
012
Строительство и реконструкция автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
13
Прочие
124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
058
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"