2023 - 2025 жылдарға арналған Боранқұл ауылының бюджеті туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 29/257 шешімі.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Бейнеу аудандық мәслихатының 2022 жылғы 22 желтоқсандағы №28/249 "2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне сәйкес, Бейнеу аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Боранқұл ауылының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 109 836,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 22 897,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 1 037,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 961,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 84 941,0 мың теңге;
2) шығындар – 110 638,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 802,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 802,8 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;

О бюджете села Боранкул на 2023 - 2025 годы
Решение Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 26 декабря 2022 года № 29/257.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Бейнеуского районного маслихата от 22 декабря 2022 года №28/249 "О районном бюджете на 2023-2025 годы" , Бейнеуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Боранкул на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 109 836,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 22 897,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 1 037,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 961,0 тысяча тенге;
поступлениям трансфертов – 84 941,0 тысяча тенге;
2) затраты – 110 638,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -802,8 тысяи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 802,8 тысячи тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 802,8 мың теңге.
Ескерту. 1 -тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 23.10.2023 № 7/63 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Аудандық бюджеттен 2023 жылға арналған Боранқұл ауылының бюджетіне 57 898,0 мың теңге сомасында субвенция бөлінгені ескерілсін.
3. Осы шешімнің 4 қосымшасына сәйкес 2023 жылға арналған бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға бағытталған Боранқұл ауылы бюджетінің бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі бекітілсін.
4. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Бейнеу аудандық мәслихатының хатшысы Қ.Мансуров
Бейнеу аудандық мәслихатының
2022 жылғы 26 желтоқсандағы
№29/257 шешіміне 1 қосымша
2023 жылға арналған Боранқұл ауылының бюджеті

используемые остатки бюджетных средств – 802,8 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 23.10.2023 № 7/63 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Учесть, что из районного бюджета в бюджет села Боранкул на 2023 год выделена субвенция в сумме 57 898,0 тысяч тенге.
3. Утвердить перечень бюджетных программ развития направленных на реализацию бюджетных инвестиционных проектов бюджета села Боранкул на 2023 год согласно приложению 4 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь Бейнеуского районного маслихата К.Мансуров
Приложение 1
к решению Бейнеуского районного маслихата
от 26 декабря 2022 года №29/257
Бюджет села Боранкул на 2023 год

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
058
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
058
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"