Қарақия аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы №11/118 "2022 - 2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 2022 жылғы 7 қыркүйектегі № 17/164 шешімі
Қарақия аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қарақия аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2021 жылғы 29 желтоқсандағы №11/118 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 13 689 813,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 10 430 450,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер
бойынша – 208 378,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан
түсетін түсімдер бойынша – 185 028,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 2 865 957,0 мың теңге;
2) шығындар – 13 734 704,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 97 821,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 192 785,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 94 964,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен
операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін
сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -142 711,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру
(профицитін пайдалану ) – 142 711,5 мың теңге;
қарыздар түсімі – 183 780,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 94 964,0 теңге;
бюджет қаражатының
пайдаланылатын қалдықтары – 53 895,5 теңге.";
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2022 жылға арналған аудандық бюджеттен ауылдар мен ауылдық округтердің бюджеттеріне 536 126,8 мың теңге сомасында субвенция бөлінгені ескерілсін, оның ішінде:
Болашақ ауылдық округі – 40 185,5 мың теңге;
Бостан ауылдық округі – 51 842,2 мың теңге;
Жетібай ауылы – 91 484,3 мың теңге;
Құланды ауылдық округі – 63 941,9 мың теңге;
Құрық ауылы – 155 720,4 мың теңге;
Мұнайшы ауылы – 63 237,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Каракиянского районного маслихата от 29 декабря 2021 года № 11/118 "О районном бюджете на 2022 - 2024 годы"
Решение Каракиянского районного маслихата Мангистауской области от 7 сентября 2022 года № 17/164
Каракиянский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каракиянского районного маслихата "О районном бюджете на 2022-2024 годы" от 29 декабря 2021 года № 11/118 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1 соответственно к настоящему решению, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 13 689 813,9 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 10 430 450,9 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 208 378,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи
основного капитала – 185 028,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2 865 957,0 тысяч тенге;
2) затраты – 13 734 704,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 97 821,0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 192 785,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 94 964,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям
с финансовыми активами – 0 тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи
финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -142 711,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита
(использование профицита) бюджета – 142 711,5 тысяч тенге;
поступление займов – 183 780,0 тысяч тенге;
погашение займов – 94 964,0 тенге;
используемые остатки
бюджетных средств – 53 895,5 тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Учесть, что из районного бюджета на 2022 год в бюджеты сел и сельских округов выделена субвенция в сумме 536 126,8 тысячи тенге, в том числе:
сельского округа Болашак – 40 185,5 тысяч тенге;
сельского округа Бостан – 51 842,2 тысяч тенге;
села Жетыбай – 91 484,3 тысяч тенге;
сельского округа Куланды – 63 941,9 тысяч тенге;
села Курык – 155 720,4 тысячи тенге;
села Мунайшы – 63 237,0 тысяч тенге;