Мүгедектігі бар адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квоталар белгілеу туралы
Маңғыстау облысы Маңғыстау ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 26 қыркүйектегі № 311 қаулысы
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Маңғыстау ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыс орындары санының екіден төрт пайызға дейінгі мөлшерінде мүгедектігі бар адамдар үшін жұмыс орындарына квоталар белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Маңғыстау ауданы әкімінің орынбасары Е.Махмутовқа жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Маңғыстау ауданы әкімі Г.Ниязов
Маңғыстау ауданы әкімдігінің
2022 жылғы 26 қыркүйектегі
№311 қаулысына 1 қосымша
Ауыр жұмыстардағы, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыс орындары санынан мүгедектігі бар адамдар үшін жұмыс орындарына квоталар
Ұйымдардың атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны
Квоталардың мөлшері (%)
Мүгедектер үшін жұмыс орындарының саны
1
Маңғыстау облысының білім басқармасының Маңғыстау ауданы бойынша білім бөлімінің "Шетпе лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
59
2
1
2
Маңғыстау облысы білім басқармасының "Маңғыстау техникалық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны (келісім бойынша)
69
2
1
3
"Маңғыстау облысының ветеринария басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы Маңғыстау аудандық ветеринариялық станциясы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны (келісім бойынша)
61
2
1
4
Маңғыстау аудандық тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің "Дария" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны (келісім бойынша)
130
3
4
5
"Маңғыстау облысының денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы Маңғыстау аудандық орталық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны (келісім бойынша)
570
4
23
6
Маңғыстау аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Маңғыстау аудандық балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
87
2
2
7
Маңғыстау аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Өрлеу" мемлекеттік қазыналық кәсіпорны (келісім бойынша)
170
3
5
8
Маңғыстау облысының білім басқармасының Маңғыстау ауданы бойынша білім бөлімінің "Шетпе гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
55
2
1

Об установлении квот на рабочие места для трудоустройства лиц с инвалидностью
Постановление акимата Мангистауского района Мангистауской области от 26 сентября 2022 года № 311
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Мангистауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1.В соответствии с приложением к настоящему постановлению квоты для лиц с инвалидностью устанавливаются в размере от двух до четырех процентов от количества рабочих мест, не считая рабочих мест с тяжелыми, вредными и опасными условиями труда.
2.Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Мангистауского района Махмутова Е.
3.Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Аким Мангистауского района Г.Ниязов
Приложение 1 к
постановлению акимата
Мангистауского района от
26 сентября 2022 года №311
Квоты рабочих мест для лиц с инвалидностью от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда
Название организации
Численность работников
Количество квот (%)
Количество рабочих мест для лиц с инвалидностью
1
Государственное коммунальное предприятие "Лицей Шетпе" отдела образования по Мангистаускому району Мангистауской области (по договору)
59
2
1
2
Государственное коммунальное предприятие "Мангистауский технический колледж" управления образования Мангистауской области (по договору)
69
2
1
3
Государственное коммунальное предприятие "Мангистауская районная ветеринарная станция на праве ведения хозяйства Мангистауского областного ветеринарного управления" (по договору)
61
2
1
4
Государственное коммунальное предприятие "Дария" Мангистауского районного отдела жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог (по договору)
130
3
4
5
Государственное коммунальное предприятие "Мангистауская районная центральная больница на праве ведения хозяйства управления здравоохранения Мангистауской области" (по договору)
570
4
23
6
Государственное коммунальное предприятие "Мангистауская районная спортивная школа для детей и подростков" Мангистауского районного отдела культуры, физкультуры и спорта (по договору)
87
2
2
7
Государственное казенное предприятие "Өрлеу" Мангистауского районного отдела культуры, физкультуры и спорта (по договору)
170
3
5
8
Государственное коммунальное предприятие "Гимназия Шетпе" Мангистауского районного отдела образования Мангистауской области (по договору)
55
2
1