2022-2024 жылдарға арналған ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттері туралы
Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 11 қаңтардағы № 14/94 шешімі.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Мұнайлы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы №13/91 "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №26255 болып тіркелген) сәйкес, Мұнайлы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттері тиісінше 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 369 826,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 454 526,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 1 100 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 196 407 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 717 793,5 мың теңге;
2) шығындар – 1 372 678,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 852,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 2 852,3 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 852,3 мың теңге.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 07.12.2022 № 25/155 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2022 жылға арналған аудандық бюджеттен ауылдар, ауылдық округтердің бюджеттеріне 680 017,5 мың теңге сомасында субвенция бөлінгені ескерілсін, оның ішінде:
Атамекен ауылдық округіне – 75 376,9 мың теңге;
Басқұдық ауылдық округіне – 79 587,7 мың теңге;
Батыр ауылдық округіне – 143 176,4 мың теңге;
Баянды ауылына – 71 854,8 мың теңге;

О бюджетах сел, сельских округов на 2022-2024 годы
Решение Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 11 января 2022 года № 14/94.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 января 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Мунайлинского районного маслихата от 27 декабря 2021 года №13/91 "О районном бюджете на 2022-2024 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №26255), Мунайлинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджеты сел, сельских округов на 2022-2024 годы согласно приложениям 1,2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1)доходы – 1 369 826,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 454 526,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 1 100 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 196 407 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 717 793,5 тысячи тенге;
2)затраты – 1 372 678,8 тысяч тенге;
3)чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4)сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов –0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 852,3 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 852,3 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 852,3 тысячи тенге.";
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 07.12.2022 № 25/155 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Учесть, что из районного бюджета на 2022 год в бюджеты сел, сельских округов выделена субвенция в сумме 680 017,5 тысяч тенге, в том числе:
сельского округа Атамекен – 75 376,9 тысяч тенге;
сельского округа Баскудык – 79 587,7 тысяч тенге;
сельского округа Батыр – 143 176,4 тысяч тенге;
села Баянды – 71 854,8 тысячи тенге;

Дәулет ауылдық округіне – 95 024,2 мың теңге;
Қызылтөбе ауылдық округіне – 143 696,3 мың теңге;
Маңғыстау ауылына – 71 301,2 мың теңге.
Ескерту. 2 тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 07.12.2022 № 25/155 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Мұнайлы аудандық мәслихатының хатшысы Б. Билялов
Мұнайлы аудандық мәслихатының
2022 жылғы 11 қаңтардағы
№14/94 шешіміне 1-қосымша
2022 жылға арналған Атамекен ауылдық округінің бюджеті

сельского округа Даулет – 95 024,2 тысячи тенге;
сельского округа Кызылтобе – 143 696,3 тысяч тенге;
села Мангистау – 71 301,2 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 2 в редакции решения Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 07.12.2022 № 25/155 (вводится в действие с 01.01.2022).
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Мунайлинского районного маслихата Б. Билялов
Приложение 1
к решению Мунайлинского
районного маслихата
от 11 января 2022 года №14/94
Бюджет сельского округа Атамекен на 2022 год