2023-2025 жылдарға арналған ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттері туралы
Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 27/168 шешімі.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Мұнайлы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 22 желтоқсандағы №26/161 "2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №176652 болып тіркелген) сәйкес, Мұнайлы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттері тиісінше 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 809 199,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 735 162,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша –138 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 181 648,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 2 892 251,8 мың теңге;
2) шығындар – 3 815 678,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -6 478,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 6 478,2 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 6 478,2 мың теңге.
Ескерту. 1 -тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 30.11.2023 № 8/52 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2023 жылға арналған аудандық бюджеттен ауылдар, ауылдық округтердің бюджеттеріне 636 506,0 мың теңге сомасында субвенция бөлінгені ескерілсін, оның ішінде:
Атамекен ауылдық округіне – 31 243,0 мың теңге;
Басқұдық ауылдық округіне – 72 116,0 мың теңге;
Батыр ауылдық округіне – 78 037,0 мың теңге;

О бюджетах сел, сельских округов на 2023-2025 годы
Решение Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 28 декабря 2022 года № 27/168.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 января 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Мунайлинского районного маслихата от 22 декабря 2022 года №26/161 "О районном бюджете на 2023-2025 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №176652), Мунайлинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджеты сел, сельских округов на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1)доходы – 3 809 199,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 735 162,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 138 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 181 648,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2 892 251,8 тысяча тенге;
2)затраты – 3 815 678,0 тысяч тенге;
3)чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4)сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 6 478,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 478,2 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 6 478,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 30.11.2023 № 8/52 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Учесть, что из районного бюджета на 2023 год в бюджеты сел, сельских округов выделена субвенция в сумме 636 506,0 тысяч тенге, в том числе:
сельского округа Атамекен – 31 243,0 тысячи тенге;
сельского округа Баскудык – 72 116,0 тысяч тенге;
сельского округа Батыр – 78 037,0 тысяч тенге;

Баянды ауылына – 58 148,0 мың теңге;
Дәулет ауылдық округіне – 70 852,0 мың теңге;
Қызылтөбе ауылдық округіне – 129 721,0 мың теңге;
Маңғыстау ауылына – 196 389,0 мың теңге.
2. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Мұнайлы аудандық мәслихатының хатшысы Б. Билялов
Мұнайлы аудандық мәслихатының
2022 жылғы 28 желтоқсандағы
№27/168 шешіміне 1-қосымша
2023 жылға арналған Атамекен ауылдық округінің бюджеті

села Баянды – 58 148,0 тысяч тенге;
сельского округа Даулет – 70 852,0 тысячи тенге;
сельского округа Кызылтобе – 129 721,0 тысяча тенге;
села Мангистау – 196 389,0 тысяч тенге.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь Мунайлинского районного маслихата Б. Билялов
Приложение 1
к решению Мунайлинского районного маслихата
от 28 декабря 2022 года №27/168
Бюджет сельского округа Атамекен на 2023 год