Жер учаскеcіне қауымдық сервитут белгілеу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 12 сәуірдегі № 684 қаулысы
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 18-бабына, 69-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына сәйкес, жер комиссиясының 2022 жылғы 24 ақпандағы № 817 қорытындысы, "Қостанай қаласы әкімдігінің жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің 2022 жылғы 29 наурыздағы № 273, 274, 275 бұйрықтарымен бекітілген жерге орналастыру жобалары негізінде Қостанай қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Универсалстрой К" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне осы қаулының қосымшасына сәйкес объектілер бойынша жер учаскелеріне қауымдық сервитуттар белгіленсін.
2. "Қостанай қаласы әкімдігінің жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы қаулыны Қостанай қаласы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім М. Жүндібаев
Әкімдіктің
2022 жылғы 12 сәуірдегі
№ 684 қаулысына
қосымша
"Универсалстрой К" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қауымдық сервитут белгіленетін жер учаскелерінің тізбесі
1) Қостанай қ, 8 шағын ауданы, В. Интернационалистов көшесі мекенжайы бойынша орналасқан жалпы алаңы 0,0038 гектар, су құбырының сыртқы желілері "Қостанай қаласының 8 шағын ауданындағы көп қабатты тұрғын үй" объектісіне арналған инженерлік-коммуникациялық желілер мен жүйелерді салу үшін;
2) Қостанай қ, 8 шағын ауданы, В. Интернационалистов көшесі мекенжайы бойынша орналасқан жалпы алаңы 0,0105 гектар, канализацияның сыртқы желілері "Қостанай қаласының 8 шағын ауданындағы көп қабатты тұрғын үй" объектісіне арналған инженерлік-коммуникациялық желілер мен жүйелерді салу үшін;
3) Қостанай қ, 8 шағын ауданы, В. Интернационалистов көшесі мекенжайы бойынша орналасқан жалпы алаңы 0,0030 гектар, жылумен жабдықтаудың сыртқы желілері "Қостанай қаласының 8 шағын ауданындағы көп қабатты тұрғын үй" объектісіне арналған инженерлік-коммуникациялық желілер мен жүйелерді салу үшін.

Об установлении публичного сервитута на земельные участки
Постановление акимата города Костаная Костанайской области от 12 апреля 2022 года № 684
В соответствии со статьей 18, пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан, статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании заключения земельной комиссии от 24 февраля 2022 года № 817, землеустроительных проектов, утверждҰнных приказами государственного учреждения "Отдел земельных отношений акимата города Костаная" от 29 марта 2022 года № 273, № 274, № 275 акимат города Костаная ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить товариществу с ограниченной ответственностью "Универсалстрой К" публичные сервитуты на земельные участки по объектам, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел земельных отношений акимата города Костаная" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) направление настоящего постановления на официальное опубликование в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Костаная после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима город Костаная.
4. Настоящее постановление вводится в действии по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким М. Жундубаев
Приложение
к постановлению акимата
от 12 апреля 2022 года
№ 684
Перечень земельных участков, на которые устанавливаются публичный сервитут товариществу с ограниченной ответственностью "Универсалстрой К"
1) для строительства инженерно-коммуникационных сетей и систем для объекта "многоэтажный жилой дом в 8 микрорайоне города Костанай" наружные сети водопровода, общей площадью 0,0038 гектар, расположенного по адресу: г. Костанай, 8 микрорайон, улица В. Интернационалистов;
2) для строительства инженерно-коммуникационных сетей и систем для объекта "многоэтажный жилой дом в 8 микрорайоне города Костанай" наружные сети канализации, общей площадью 0,0105 гектар, расположенного по адресу: г. Костанай, 8 микрорайон, улица В. Интернационалистов;
3) для строительства инженерно-коммуникационных сетей и систем для объекта "многоэтажный жилой дом в 8 микрорайоне города Костанай" наружные сети теплоснабжения, общей площадью 0,0030 гектар, расположенного по адресу: г. Костанай, 8 микрорайон, улица В. Интернационалистов.