2023 жылға арналған мүгедектігі бар адамдар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 17 қарашадағы № 2632 қаулысы.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына сәйкес Қостанай қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспеге өзгеріс енгізілді - Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 17.05.2023 № 991 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

Об установлении квоты рабочих мест для лиц с инвалидностью на 2023 год
Постановление акимата города Костаная Костанайской области от 17 ноября 2022 года № 2632.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат города Костаная ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула с изменением, внесенным постановлением акимата города Костаная Костанайской области от 17.05.2023 № 991 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес ауыр жұмыстардағы, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде, 2023 жылға арналған мүгедектігі бар адамдар үшін жұмыс орындарына квота белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім М. Жүндібаев
Әкімдіктің

1. Установить квоту рабочих мест для лиц с инвалидностью на 2023 год без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Костаная.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким М. Жундубаев
Приложение
к постановлению акимата

2022 ж. "17" қараша
№ 2632 қаулысына
қосымша
2023 жылға арналған мүгедектігі бар адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота
Атауы
Жыл басындағы жұмыс керлер дің тізімдік саны (адам)
Ауыр жұмыс тардағы, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыс тардағы жұмыс орын дарының саны, бірлік
Квота мөлшері жұмыс керлер дің тізімдік санынан %)
Ауыр жұмыстардағы, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде, белгіленген квота саны (адам)
Мүгедектігі бар адамдар санатына жатқы зылған жұмыс керлер жұмыс істейтін жұмыс орын дарының саны (бірлік)
барлығы
оның ішінде 2023 жылға
1.
"RAUZET Сауда" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі

от "17" ноября 2022 г.
№ 2632
Квота рабочих мест для трудоустройства лиц с инвалидностью на 2023 год
Наименование
Списочная численность работников на начало года (человек)
Количество рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда, единиц
Размер квоты (% от списочной численности работников)
Установленная квота без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными и опасными условиями труда (человек)
Количество рабочих мест уже занятых работниками, отнесенных к категории лиц с инвалидностью (единиц)
всего
в том числе на 2023 год
1.
Товарищество с ограниченной ответственностью "RAUZET Сауда"