Жер учаскелеріне қауымдық сервитут белгілеу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 2890 қаулысы
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 18-бабына, 69-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына сәйкес, "Қостанай қаласы әкімдігінің жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің 2022 жылғы 30 қарашадағы № 1260, № 1261, № 1262, № 1263, № 1264 бұйрықтарымен бекітілген жерге орналастыру жобалары негізінде Қостанай қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қостанай қаласы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Қостанай қаласы әкімдігінің "Қостанай-Су" мемлекеттік коммуналдық кәсірорнына осы қаулының қосымшасына сәйкес объектілер бойынша жер учаскелеріне су құбырларын жаңарту үшін қауымдық сервитуттар белгіленсін.
2. "Қостанай қаласы әкімдігінің жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы қаулыны Қостанай қаласы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім М. Жүндібаев
Әкімдіктің
2022 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 2890 қаулысына
қосымша
"Қостанай қаласы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Қостанай қаласы әкімдігінің "Қостанай-Су" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнына қауымдық сервитуттар белгіленетін жер учаскелерінің тізбесі
1) Қостанай қаласы, Летунов көшесі бойынша Амангелді-Тәуелсіздік көшелерінің шекараларында мекенжайында "Қостанай, Летунов көшесі бойынша Амангелді-Тәуелсіздік көшелерінің шекараларында Д-300 мм су құбырын қайта жаңарту", жалпы алаңы 0,4152 гектар;
2) Қостанай қаласы, Қайырбеков-Курганская көшелерінің қиылысынан Совхозная көшесі, 27 дейін, жылыжай комбинаты мекенжайында "Қостанай, жылыжай комбинаты, Қайырбеков-Курганская көшелерінің қиылысынан Совхозная көшесі, 27 дейін Д-300 мм су құбырын қайта жаңарту", жалпы алаңы 1,0178 гектар;

Об установлении публичного сервитута на земельные участки
Постановление акимата города Костаная Костанайской области от 23 декабря 2022 года № 2890
В соответствии со статьей 18, пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан, статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании землеустроительных проектов, утвержденных приказами государственного учреждения "Отдел земельных отношений акимата города Костаная" № 1260, № 1261, № 1262, № 1263, № 1264 от 30 ноября 2022 года акимат города Костаная ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить государственному коммунальному предприятию "Костанай-Су" акимата города Костаная государственного учреждения "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата города Костаная" публичные сервитуты на земельные участки для реконструкции водопроводов по объектам, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел земельных отношений акимата города Костаная" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) направление настоящего постановления на официальное опубликование в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Костаная после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Костаная.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким М. Жундубаев
Приложение
к постановлению акимата
от 23 декабря 2022 года
№ 2890
Перечень земельных участков, на которые устанавливаются публичные сервитуты государственному коммунальному предприятию "Костанай-Су" акимата города Костаная государственного учреждения "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата города Костаная"
1) "Реконструкция водопровода Д-300 мм по улице Летунова в границах улиц Амангельды-Тәуелсіздік, Костанай" по адресу: город Костанай, по улице Летунова в границах улиц Амангельды-Тәуелсіздік, общей площадью 0,4152 гектар;
2) "Реконструкция водопровода Д-300 мм от пересечения улиц Каирбекова-Курганская до улицы Совхозная, 27, тепличный комбиинат, город Костанай" по адресу: город Костанай, от пересечения улиц Каирбекова-Курганская до улицы Совхозная, 27, тепличный комбиинат, общей площадью 1,0178 гектар;

3) Қостанай қаласы, Хакімжанова көшесі бойынша Баймағамбетов-Абай көшелерінің шекараларында мекенжайында "Қостанай, Хакімжанова көшесі бойынша Баймағамбетов-Абай көшелерінің шекараларында су құбырын қайта жаңарту", жалпы алаңы 0,7240 гектар;
4) Қостанай қаласы, Қарбышев көшесі бойынша Чкалов-Воинов Интернационалистов көшелерінің шекараларында мекенжайында "Қостанай, Қарбышев көшесі бойынша Чкалов-Воинов Интернационалистов көшелерінің шекараларында су құбырын қайта жаңарту", жалпы алаңы 0,4691 гектар;
5) Қостанай қаласы, Курганская-Узкоколейная, 16 көшелерінің шекараларында мекенжайында "Қостанай, Узкоколейная көшесі бойынша Курганская-Узкоколейная, 16 көшелерінің шекараларында су құбырын қайта жаңарту", жалпы алаңы 1,5842 гектар.

3) "Реконструкция водопровода по улице Хакимжановой в границах улиц Баймагамбетова-Абая, город Костанай" по адресу: город Костанай, по улице Хакимжановой в границах улиц Баймагамбетова-Абая, общей площадью 0,7240 гектар;
4) "Реконструкция водопровода по улице Карбышева в границах улиц Чкалова-Воинов Интернационалистов, город Костанай" по адресу: город Костанай, по улице Карбышева в границах улиц Чкалова-Воинов Интернационалистов, общей площадью 0,4691 гектар;
5) "Реконструкция водопровода по улице Узкоколейная в границах улиц Курганская-Узкоколейная, 16, город Костанай" по адресу: город Костанай, в границах улиц Курганская-Узкоколейная, 16, общей площадью 1,5842 гектар.