Мәслихаттың 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 92 "Рудный қаласының 2022-2024 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2022 жылғы 17 маусымдағы № 131 шешімі
Рудный қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Рудный қаласының 2022-2024 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 92 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26234 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Рудный қаласының 2022-2024 жылдарға арналған қалалық бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 25 657 376,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 19 828 160,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 49 915,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 3 107 648,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 2 671 653,3 мың теңге;
2) шығындар – 30 559 487,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 2 027 665,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 2 027 665,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 6 929 776,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 929 776,1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение маслихата от 29 декабря 2021 года № 92 "О городском бюджете города Рудного на 2022-2024 годы"
Решение маслихата города Рудного Костанайской области от 17 июня 2022 года № 131
Рудненский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О городском бюджете города Рудного на 2022-2024 годы" от 29 декабря 2021 года № 92 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26234) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет города Рудного на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 25 657 376,3 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 19 828 160,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 49 915,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 3 107 648,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2 671 653,3 тысяч тенге;
2) затраты – 30 559 487,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 2 027 665,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 2 027 665,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 6 929 776,1 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 929 776,1 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

472 556,4
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
269 492,8
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
86 815,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
357 345,4
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
357 345,4
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
164 476,8
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 880,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
7 200,0
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қаупі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
37 480,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
98 405,0
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
33 757,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
14 146,6
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
4 234 855,4
1
Тұрғын үй шаруашылығы
2 231 082,1
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
182 235,0
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
122 235,0
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
60 000,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
2 003 119,1
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
1 490 742,7
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
512 376,4
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі
45 728,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
44 820,6
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
907,4
2
Коммуналдық шаруашылық
1 034 383,9
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
96 849,0
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
96 766,0
027
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін қолдануды ұйымдастыру

472 556,4
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
269 492,8
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
86 815,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
357 345,4
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
357 345,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
164 476,8
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 880,0
021
Капитальные расходы государственного органа
7 200,0
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
37 480,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
98 405,0
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
33 757,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
14 146,6
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
4 234 855,4
1
Жилищное хозяйство
2 231 082,1
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
182 235,0
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
122 235,0
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
60 000,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
2 003 119,1
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
1 490 742,7
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
512 376,4
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
45 728,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
44 820,6
005
Капитальные расходы государственного органа
907,4
2
Коммунальное хозяйство
1 034 383,9
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
96 849,0
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
96 766,0
027
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)