Мәслихаттың 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 92 "Рудный қаласының 2022-2024 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2022 жылғы 27 тамыздағы № 144 шешімі
Рудный қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихатының "Рудный қаласының 2022-2024 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 92 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26234 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Рудный қаласының 2022-2024 жылдарға арналған қалалық бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 26 618 896,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 21 458 160,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 49 915,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 1 477 648,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 3 633 173,7 мың теңге;
2) шығындар – 31 263 655,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 3 015 780,1 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 3 015 780,1 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -7 660 538,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7 660 538,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 2-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение маслихата от 29 декабря 2021 года № 92 "О городском бюджете города Рудного на 2022-2024 годы"
Решение маслихата города Рудного Костанайской области от 27 августа 2022 года № 144
Рудненский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О городском бюджете города Рудного на 2022-2024 годы" от 29 декабря 2021 года № 92 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26234) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет города Рудного на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 26 618 896,7 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 21 458 160,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 49 915,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1 477 648,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3 633 173,7 тысяч тенге;
2) затраты – 31 263 655,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 3 015 780,1 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 3 015 780,1 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -7 660 538,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7 660 538,8 тысяч тенге.";
приложения 1, 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

16 331,9
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
220 326,0
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
472 556,4
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
266 620,1
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
87 732,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
370 938,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
370 938,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
179 473,4
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 880,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
6 834,0
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қаупі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
37 480,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
98 405,0
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
32 289,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
14 576,6
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
4 748 285,2
1
Тұрғын үй шаруашылығы
2 193 345,1
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
182 235,0
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
122 235,0
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
60 000,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1 965 382,1
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
1 453 005,7
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
512 376,4
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі
45 728,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
44 820,6
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
907,4
2
Коммуналдық шаруашылық
1 202 173,3
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

16 331,9
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
220 326,0
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
472 556,4
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
266 620,1
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
87 732,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
370 938,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
370 938,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
179 473,4
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 880,0
021
Капитальные расходы государственного органа
6 834,0
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
37 480,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
98 405,0
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
32 289,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
14 576,6
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
4 748 285,2
1
Жилищное хозяйство
2 193 345,1
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
182 235,0
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
122 235,0
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
60 000,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
1 965 382,1
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
1 453 005,7
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
512 376,4
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
45 728,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
44 820,6
005
Капитальные расходы государственного органа
907,4
2
Коммунальное хозяйство
1 202 173,3
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)