Мәслихаттың 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 94 "Горняцк және Қашар кенттерінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2022 жылғы 6 желтоқсандағы № 164 шешімі
Рудный қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Горняцк және Қашар кенттерінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 94 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Горняцк кентінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 141 352,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 782,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 4,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 138 564,5 мың теңге;
2) шығындар – 141 416,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -64,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 64,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4. Қашар кентінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 501 665,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 36 633,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 1 180,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 463 851,3 мың теңге;
2) шығындар – 507 221,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -5 555,9 мың теңге;

О внесении изменений в решение маслихата от 30 декабря 2021 года № 94 "О бюджетах поселков Горняцкий и Качар на 2022-2024 годы"
Решение маслихата города Рудного Костанайской области от 6 декабря 2022 года № 164
Рудненский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджетах поселков Горняцкий и Качар на 2022-2024 годы" от 30 декабря 2021 года № 94 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Горняцкий на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы - 141 352,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 782,9 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 4,6 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 138 564,5 тысячи тенге;
2) затраты – 141 416,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -64,3 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 64,3 тысячи тенге.";
пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет поселка Качар на 2022-2024 годы согласно приложениям 4, 5 и 6, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 501 665,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 36 633,6 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 1 180,9 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 463 851,3 тысяч тенге;
2) затраты – 507 221,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -5 555,9 тысяч тенге;