Мәслихаттың 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 92 "Рудный қаласының 2022-2024 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2022 жылғы 6 желтоқсандағы № 165 шешімі
Рудный қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Рудный қаласының 2022-2024 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 92 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26234 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Рудный қаласының 2022-2024 жылдарға арналған қалалық бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 26 634 189,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 22 848 260,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 29 815,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 107 648,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 3 648 466,7 мың теңге;
2) шығындар – 30 159 480,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 3 015 779,3 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 3 015 779,3 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -6 541 070,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 541 070,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение маслихата от 29 декабря 2021 года № 92 "О городском бюджете города Рудного на 2022-2024 годы"
Решение маслихата города Рудного Костанайской области от 6 декабря 2022 года № 165
Рудненский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О городском бюджете города Рудного на 2022-2024 годы" от 29 декабря 2021 года № 92 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26234) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет города Рудного на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 26 634 189,7 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 22 848 260,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 29 815,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 107 648,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3 648 466,7 тысячи тенге;
2) затраты – 30 159 480,7 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 3 015 779,3 тысячи тенге:
приобретение финансовых активов – 3 015 779,3 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -6 541 070,3 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 541 070,3 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению, к настоящему решению.

473 141,6
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
219 230,9
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
82 128,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
362 553,2
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
362 553,2
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
182 830,9
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 815,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
6 136,2
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қаупі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
37 480,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
87 812,0
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
32 289,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
14 190,1
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3 999 663,9
1
Тұрғын үй шаруашылығы
1 491 236,1
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
78 793,0
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
54 893,0
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
23 900,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1 379 698,5
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
909 947,1
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
469 751,4
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі
32 744,6
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31 837,2
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
907,4
2
Коммуналдық шаруашылық
1 137 623,6
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
207 330,3
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
207 246,9
027
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін қолдануды ұйымдастыру

473 141,6
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
219 230,9
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
82 128,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
362 553,2
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
362 553,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
182 830,9
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 815,0
021
Капитальные расходы государственного органа
6 136,2
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
37 480,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
87 812,0
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
32 289,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
14 190,1
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3 999 663,9
1
Жилищное хозяйство
1 491 236,1
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
78 793,0
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
54 893,0
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
23 900,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
1 379 698,5
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
909 947,1
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
469 751,4
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
32 744,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
31 837,2
005
Капитальные расходы государственного органа
907,4
2
Коммунальное хозяйство
1 137 623,6
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
207 330,3
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
207 246,9
027
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)