Мәслихаттың 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 59 "Алтынсарин ауданының 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Алтынсарин ауданы мәслихатының 2022 жылғы 11 наурыздағы № 81 шешімі
Алтынсарин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Алтынсарин ауданының 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 59 шешіміне 2021 жылғы 30 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған мынадай өзгерістер енгізілсін: көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Алтынсарин ауданының 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2933403,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 908060,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 2382,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 2022961,0 мың теңге;
2) шығындар – 3004685,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 6931,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 45945,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 39014,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 13500,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 13500,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 91713,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 91713,7 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1–қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Алтынсарин аудандық мәслихатының хатшысы Б. Есмуханов
Мәслихаттың

О внесении изменений в решение маслихата от 27 декабря 2021 года № 59 "О районном бюджете Алтынсаринского района на 2022-2024 годы"
Решение маслихата Алтынсаринского района Костанайской области от 11 марта 2022 года № 81
Алтынсаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Алтынсаринского района на 2022-2024 годы" от 27 декабря 2021 года № 59, опубликовано 30 декабря 2021 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Алтынсаринского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 2933403,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 908060,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 2382,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2022961,0 тысячи тенге;
2) затраты – 3004685,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 6931,0 тысяча тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 45945,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 39014,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 13500,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 13500,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 91713,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 91713,7 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Алтынсаринского районного маслихата Б. Есмуханов
Приложение
к решению маслихата

16260,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
788,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
55150,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
18199,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
42006,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
36716,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
36716,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31802,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1158,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
3756,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
5124,0
1
Тұрғын үй шаруашылығы
5124,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2970,0
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
2970,0
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
2154,0
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
1004,0
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
1150,0
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
234295,0
1
Мәдениет саласындағы қызмет
90382,0
478
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
90382,0
009
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
90382,0
2
Спорт
23338,0
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
23338,0
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7717,0
005
Ұлттық және бұқаралық спорт түрлерін дамыту
12780,0
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
322,0
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
2519,0
3
Ақпараттық кеңістік
82921,0

16260,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
788,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
55150,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
18199,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
42006,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
36716,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
36716,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
31802,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1158,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
3756,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
5124,0
1
Жилищное хозяйство
5124,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2970,0
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
2970,0
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
2154,0
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
1004,0
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1150,0
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
234295,0
1
Деятельность в области культуры
90382,0
478
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)
90382,0
009
Поддержка культурно-досуговой работы
90382,0
2
Спорт
23338,0
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
23338,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
7717,0
005
Развитие массового спорта и национальных видов спорта
12780,0
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
322,0
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
2519,0
3
Информационное пространство
82921,0