Мәслихаттың 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 59 "Алтынсарин ауданының 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Алтынсарин ауданы мәслихатының 2022 жылғы 30 мамырдағы № 97 шешімі
Алтынсарин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 59 "Алтынсарин ауданының 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Алтынсарин ауданының 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2957864,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 908060,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 2382,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 2047422,2 мың теңге;
2) шығындар – 3029146,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 6931,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 45945,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 39014,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 13500,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 13500,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 91713,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 91713,7 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Алтынсарин аудандық мәслихатының хатшысы Б. Есмуханов
Мәслихаттың

О внесении изменений в решение маслихата от 27 декабря 2021 года № 59 "О районном бюджете Алтынсаринского района на 2022-2024 годы"
Решение маслихата Алтынсаринского района Костанайской области от 30 мая 2022 года № 97
Алтынсаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 27 декабря 2021 года № 59 "О районном бюджете Алтынсаринского района на 2022-2024 годы", следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Алтынсаринского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 2957864,2 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 908060,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 2382,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2047422,2 тысячи тенге;
2) затраты – 3029146,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 6931,0 тысяча тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 45945,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 39014,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 13500,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 13500,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 91713,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 91713,7 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Алтынсаринского районного маслихата Б. Есмуханов
Приложение
к решению маслихата