Мәслихаттың 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 91 "Амангелді ауданы ауылының, ауылдық округтерінің 2022 – 2024 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Амангелді ауданы мәслихатының 2022 жылғы 29 қарашадағы № 143 шешімі
Амангелді аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Амангелді аудандық мәслихатының "Амангелді ауданы ауылының, ауылдық округтерінің 2022 - 2024 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 91 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Амангелді ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 206 043,9 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 14 225,7 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 1 200,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 693,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 189 925,2 мың теңге;
2) шығындар – 207 239,1 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде: қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 195,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 195,2 мың теңге.";
3 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Амантоғай ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 24 095,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 629,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 22 466,0 мың теңге;
2) шығындар – 24 375,9 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде: қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 280,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 280,9 мың теңге.";
7 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"7. Байғабыл ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11 және 12- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 20 175,0 мың теңге, оның iшiнде:

О внесении изменений в решение маслихата от 30 декабря 2021 года № 91 "О бюджетах села, сельских округов Амангельдинского района на 2022 - 2024 годы"
Решение маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 29 ноября 2022 года № 143
Амангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Амангельдинского районного маслихата "О бюджетах села, сельских округов Амангельдинского района на 2022 - 2024 годы" от 30 декабря 2021 года № 91 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Амангельдинского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 206 043,9 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 14 255,7 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 1 200,00 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 693,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 189 925,2 тысяч тенге;
2) затраты – 207 239,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе: приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 195,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 195,2 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Амантогайского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 24 095,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 629,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 22 466,0 тысяч тенге;
2) затраты – 24 375,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысячи тенге, в том числе: приобретение финансовых активов – 0,0 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 280,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 280,9 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет Байгабылского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 20 175,0 тысяч тенге, в том числе по:

"19. Үштоғай ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 28, 29 және 30- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 22 044,8 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 705,7 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 21 339,1 мың теңге;
2) шығындар – 22 189,9 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде: қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 144,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 144,1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 10, 13, 16, 19, 22, 25 және 28 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 және 9 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

"19. Утвердить бюджет Уштогайского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 22 044,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 705,7 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 21 339,1 тысяч тенге;
2) затраты – 22 189,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысячи тенге, в том числе: приобретение финансовых активов – 0,0 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 144,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 144,1 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 10, 13, 16, 19, 22, 25 и 28 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 и 9 к настоящему решению.