Әулиекөл ауданы Первомай ауылының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 187 шешімі.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Первомай ауылының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 33 008,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 238,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 24,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 369,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 30 377,9 мың теңге;
2) шығындар – 33 308,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 299,7 мың теңге;

О бюджете села Первомайское Аулиекольского района на 2023-2025 годы
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 29 декабря 2022 года № 187.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Первомайское на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 33 008,9 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 238,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 24,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 369,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 30 377,9 тысяч тенге;
2) затраты – 33308,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 299,7 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 299,7 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 07.12.2023 № 114 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2023 жылға арналған Первомай ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 18 837,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың хатшысы Д. Қойшыбаев
Мәслихаттың

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 299,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 07.12.2023 № 114 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Учесть, что в бюджете села Первомайское предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2023 год в сумме 18 837,0 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь районного маслихата Д. Койшибаев
Приложение 1
к решению маслихата