Қостанай облысы Денисов аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 78 "Денисов ауданының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2022 жылғы 9 желтоқсандағы № 97 шешімі
Денисов аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қостанай облысы Денисов аудандық мәслихатының "Денисов ауданының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 78 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26209 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Денисов ауданының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 5 744 021,7 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша - 1 248 222,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 5 386,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша - 12 421,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша - 4 477 992,1 мың теңге;
2) шығындар - 5 811 042,4 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу - 31 283,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер - 59 532,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу - 28 249,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сапыт алу - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 98 303,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 98 303,7 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Денисовского районного маслихата Костанайской области от 27 декабря 2021 года № 78 "О бюджете Денисовского района на 2022-2024 годы"
Решение маслихата Денисовского района Костанайской области от 9 декабря 2022 года № 97
Денисовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Денисовского районного маслихата Костанайской области "О бюджете Денисовского района на 2022-2024 годы" от 27 декабря 2021 года № 78 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 26209) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Денисовского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 744 021,7 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 248 222,6 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 5 386,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 12 421,0 тысяча тенге;
поступлениям трансфертов – 4 477 992,1 тысячи тенге;
2) затраты – 5 811 042,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 31 283,0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 59 532,0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 28 249,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 98 303,7 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 98 303,7 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.